Skocz do zawartości
rafal1234

Przerobienie boczków z anglika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wie ktoś może jak przerobić boczki przednie z anglika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić boczki i ew.sterowanie od europejczyka jeżeli miałeś takie.Sterowanie lusterek można zostawić i będą pracować odwrotnie,ew.do mądrego elektryka ponieważ nie wszyscy mieli z tym doświadczenie.Ja w swoim lusterka zostawiłem tak jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wie ktoś może jak przerobić boczki przednie z anglika ?

 

Powiedz co dokładnie chcesz zrobić? Do auta z kierą po polskiej stronie chcesz założyć boczki od anglika? Jeśli tak to musisz wymienić tapicerkę w tych boczkach tzn rozlutować i wlutować nową odpowiednią i oczywiście wymienić sterowanie lusterkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o boczki przednich drzwi z anglika przerobić na polskie heh. Na allegro dostane coś takiego właśnie co mówicie ? Bo mogę potrzebne rzeczy wziąć jak coś ze starych boczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powie ktoś jak z tymi boczkami jest ?

 

Wie ktoś ja wyciągnąć osłonę ręcznego, bo dostałem skórzaną :) ?

 

Również z fotelami dostałem podłokietnik skórzany, jak go zamontować heh ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boczków się nie przerabia-boczki się zmienia jak ktoś przekłada anglika. A czy da się to przerobić? Pewnie jak się uprzesz to zrobisz, ale łatwe to nie będzie no i nie wiadomo jaki efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć na temat ręcznego i podłokietnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy masz ten podłokietnik z FL czy z B5. W FL samą osłonę skórzaną można ściągnąć z dźwigni ręcznego. Górę podłokietnika (czyli część skórzaną-pokrywę) wydaje mi się, ze też się da zdemontować, próbowałem kiedyś bo po przekładce ojcowego paska został angielski podłokietnik a miał ładniejszą skórę, niż ten europejski włożony do auta i chciałem je zamienić, jednak poddałem się. Fakt faktem mi nie zależało i zrezygnowałem bo nie chciałem zepsuć, ale wyglądało jakby się dało to zrobić-niestety łatwo nie było dlatego odpuściłem. Jak jest w B5 to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed liftem chyba ręczy w angliku był tak samo jak w europejczyku, przynajmniej w pewnych rocznikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak taki sam, ale jak go wyjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boczki sa inne i nie da sie przerobic! trzeba kupic europejskie tak samo jak blachy oraz silniczki podnoszenia szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak taki sam, ale jak go wyjąć ?

Rozumiem ze mieszek od ręcznego skórzany masz do B5 przed liftem który zwyczajnie wysuwasz do przodu po podniesieniu dzwigni ręcznego hamulca wiem bo chciałem u siebie obszyć i go wyjmowałem ale już na dniach bede miał od kolegi z forum też zmieniam z plastiku na skóre co do mieszka w B5 po lifcie to jest on zupełnie inny także podłokietnik dlatego raczej nie podejdzie do B5 przed liftem chyba że wszystko łącznie z tunelem plastikowym zmienisz Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowo się zaprzyj i mieszek ręcznego Ci zejdzie

 

---------- Post added at 21:02 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

 

W podłokietniku odkręcić trzeba trzy śruby. Z tego co pamiętam musisz zdemontować tunel środkowy. Śruby są schowane pod tylną popielniczką i półeczce w tunelu pod tą gumą.

 

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

 

Odnośnie boczków, jak masz w tym samym kolorze stare to oddaj je do obszycia-wyjdzie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
boczki sa inne i nie da sie przerobic! trzeba kupic europejskie tak samo jak blachy oraz silniczki podnoszenia szyb.

 

Co do tych blach to pewności bym takiej nie miał ;) Wydaje mi się że mogą zostać. Przynajmniej w moim angliku po przekładce po lewej stronie wystarczyło przewiercić 2 lub 3 otworki na śruby mocowania panelu sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie przekłada anglika, tylko do swojego autka w wersji europejskiej dokupił komplet skór od angola!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kojarzę jakie wnętrze zakupiłeś.

czyli tak podłokietnik, ręczny zakładasz do swojego w 3B nie różniły się wersje uk i EU pod tym względem

co do boczków przeróbka nie ma sensu, daj swoje do obszycia lub kup używki z europejczyka. tu licz ok 200 za skórzane na przód, nie wiem ile tapicer będzie chciał za obszycie Twoich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc wszystkim, w takim razie dam sobie spokój z boczkami przednimi, dam do obszycia stare albo kupie nowe, zapomniałem dopisać że wcześniej nie miałem podłokietnika, jak zdejmę ten panel środkowy to będą te śruby do przekręcenia jak myślicie ? To zostałoby wyciąć tylko dziurę w panelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ten panel środkowy zdjąć ? Bo chciałbym wstawić podłokietnik.

 

Czy lepiej wycinać dziurę na podłokietnik, czy lepiej kupić środkowy tunel z miejscem na podłokietnik ?

Edytowane przez rafal1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności