Skocz do zawartości
pszemek

bezwypadkowe.net nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu forum bezwypadkowe.net nie funkcjonuje. Czyżby ktoś dobrał im się do tyłka? Może wiecie coś na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś przekleić tutaj info z tego linka:?: tudzież ktoś zalogowany tam... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie

 

Napiszę parę zdań o sytuacji która ma miejsce z bezwypadkowe

 

Faktem jest, że forum nie funkcjonuje już od kilku dni.

 

Co do samego forum.

Jak wiecie samo w sobie spełnia i jestem przekonany, że będzie jeszcze spełniać bardzo pozytywną rolę w społeczności internetowej interesujących się motoryzacją a dokładniej tą jej częścią która dotyczy nabywania i sprzedaży używanych samochodów.

 

Oprócz tego, że zawiera bardzo dużo cennych informacji z dziedziny motoryzacji to również ujawnia ciemną sferę obrotu samochodami.

Zgromadzone przez naszych forumowiczów informacje przyczyniały się niejednokrotnie do demaskowania nieuczciwości, wprowadzania w błąd

przyszłych nabywców aut co jest niezgodne z prawem a tym samym oszczędzało pieniędzy, nerwów i łez.

 

Forum ewidentnie było, jest i będzie niewygodne dla wielu osób zajmujących się oszustwami.

 

Istnieje wiele zarzutów co do porad udzielanych na forum. Dotyczy to głównie oceny aut po zdjęciach.

 

Wracając do tematyki forum.

 

Jak już wspomniałem, pojawiająca się strona z IIS7 mówi, iż plików forum nie ma. Czy zostały usunięte ?

Istnieje kilka hipotez a główne to:

- włamanie na serwer i usunięcie plików,

- awaria systemów informatycznych u dostawcy serwera,

 

Z tego co się dowiedziałem we francuskim OVH przyczyną braku forum mógł być atak na serwer - włamanie się i usunięcie plików.

Kilka dni temu forum miało problemy ponieważ było tak dużo odwołań do zewnętrznego serwera z danymi (pliki, fotografie aut są poza głównym serwerem we Francji) że system w OVH zablokował adres forum.

 

Niestety nie mogłem się więcej dowiedzieć.

 

Być może była to sprawa techniczna związana z awarią systemów informatycznych w firmie w której został wykupiony serwer.

Przemawiać by mogło za tym pojawienie się strony IIS7 o której pisałem wcześniej.

 

Niestety nie mam kontaktu z osoba finansującą, zarządzającą serwerem i forum. Jest niestety niedostępna.

 

Jestem przekonany, że forum będzie jeszcze istniało jeśli nie w poprzedniej formie to zostanie reaktywowane w nowym wydaniu. Czas pokaże.

 

Niestety z przykrością muszę Was poinformować, iż sam nie jestem w stanie odbudować forum.

 

Dziękuję za czynne uczestnictwo w życiu forum.

Bądźmy pełni optymizmu.

 

Pozdrawiam

Legato

 

I to by było na tyle. Wg mnie kogoś bolało że można było tam sprawdzić co nieco i się postarali aby ich uciszyć. To jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie kogoś bolało że można było tam sprawdzić co nieco i się postarali aby ich uciszyć. To jest moje zdanie.

Dzięki za informację. Ja powiem tak: to forum na początku działalności było wartościowe i rzeczywiście pomocne. Ale przez fatalne moderowanie zwłaszcza działu "Igiełki z internetu" mogło komuś zaleźć za skórę - i wcale się nie dziwie. Większość porad na podstawie samego zdjęcia była idiotyczna. Można było wstawić zdjęcie samochodu bezwypadkowego, a pseudo-eksperci od razu widzieli 5 odcieni koloru, powycierane kierownice i nierówne szpary. Dodatkowo pojawiło się kilku handlarzy którzy wmawiali (przy poklasku modów) ludziom że tylko u nich można kupić bezwypadkowe, super hiper, a reszta samochodów to szroty. W sumie dobrze że to się skończyło. Mam nadzieje że forum po reaktywacji będzie po prostu inne - lepsze i bardziej obiektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności