Skocz do zawartości
falla_x

Wakacje Urlop gdzie jadę i kiedy ( czas na wakacyjne spoty )

Rekomendowane odpowiedzi

Z rodzinką Chorwacja Lokva Rogoznica 18.07-29.07

 

W tym roku na 2 passaty - Lipiec , Chorwacja w ciemno cel Mimice a gdzie wylądujemy zobaczy się na miejscu

 

może lecisz na Chorwację w tym samym terminie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak patrze że minął rok od rozpoczęcia tego tematu

zbliżają sie kolejne wakacje gdzię sie wybieracie nad Morze ? jakie miejsce polecacie na wyjazd z małym 5 miesięcznym bobasem?? , ja planuję być albo w Łebie , Darłówku , Władysławowie lub może jakieś Ustronie Morskie planuję wyjazd koniec lipca początek sierpnia

 

Falla wiem że dawno pisałeś ale ja mogę z czystym sumieniem polecić DĄBKI - domki MEDUZA - bardzo fajne i spokojne miejsce.

 

W tym roku po raz pierwszy i w ciemno Chorwacja - TUCEPI 1-7 sierpień ;) 2x PASSAT ;)

 

 

 

Korzystając z okazji dziękuję bardzo Marcinowi - elemenateur za wyjaśnienie i opisanie wszystkiego ;)

 

Gdyby coś to do Cro nie potrzebne są paszporty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał falla_x

tak patrze że minął rok od rozpoczęcia tego tematu

zbliżają sie kolejne wakacje gdzię sie wybieracie nad Morze ? jakie miejsce polecacie na wyjazd z małym 5 miesięcznym bobasem?? , ja planuję być albo w Łebie , Darłówku , Władysławowie lub może jakieś Ustronie Morskie planuję wyjazd koniec lipca początek sierpnia

 

Falla wiem że dawno pisałeś ale ja mogę z czystym sumieniem polecić DĄBKI - domki MEDUZA - bardzo fajne i spokojne miejsce.

 

W tym roku po raz pierwszy i w ciemno Chorwacja - TUCEPI 1-7 sierpień 2x PASSAT

 

 

 

Korzystając z okazji dziękuję bardzo Marcinowi - elemenateur za wyjaśnienie i opisanie wszystkiego

 

Gdyby coś to do Cro nie potrzebne są paszporty

]

Tucepi:) bylsimy z marcinem w tamtym rou, będziesz się czuł jak w polsce, sami polacy, nawet bułki po polsku kupowałem bo w innych jezykach nie wiedzieli o co kaman:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9-16 lipca Ustka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-11 Września Władysławowo :browar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja będę z żonką i z dziećmi w Karwi od 9.07 do 17.07.

 

Podobnie z różnicą że tylko z jednym dzieckiem. KARWIA 09.07-19.07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon urlopowy się zaczyna wakacyjne spoty czas zacząć pobudzam temat do życia na ten 2012 rok :)

 

ja ustalam termin i miejsce w jakie rejony wyskoczyć jak się określę dam znać może akurat uda się gdzieś z wami spiknąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z małżonką :D jade na parę dni wygrane w konkursie który odbyl sie na balu sylwestrowym w Bieszczady a dokładniej

tu --->http://www.villaneve.pl/

Potem na kilka dni na Słowacje ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też zaczynamy zlotem :564:

druga połowa lipca z nasza kochaną cepką - Ustronie Morskie - Pod Brzozami :hurra

28 lipca do 29 lipca Festiwal Ryśka w Chorzowie:jupi

stacjonujemy cepką przed terenem festiwalu więc gdyby ktoś chciał to nie musi mieć biletu by zajrzeć - zapraszamy na imprezkę już w piątek 27-go :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 lipca do 29 lipca Festiwal Ryśka w Chorzowie

stacjonujemy cepką przed terenem festiwalu więc gdyby ktoś chciał to nie musi mieć biletu by zajrzeć - zapraszamy na imprezkę już w piątek 27-go

 

Hmm, pogadamy na zlocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19-25 lipca Jastrzębia Góra także może kogoś spotkam :)

 

---------- Dodano o 22:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:42 ----------

 

Podobnie z różnicą że tylko z jednym dzieckiem. KARWIA 09.07-19.07.
do której planujecie gościć nad morzem?:> bo my pewnie w jastrzębiej pojawimy się koło 16-17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera może na Chorwację w termine 09-20.07.2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29/06-01-07 Zlot Passatowców

02-03/07 okolice Krakowa

04/07 okolice Katowic

05/07 Wrocław

06-08/07 Opole - MASTERTRUCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do której planujecie gościć nad morzem? bo my pewnie w jastrzębiej pojawimy się koło 16-17

Aleś przywalił cytat z tamtego roku:)

 

Ja będę z rodzinka we Władysławowie w dniach 15-28.07.2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na chorwacje uderzam w polowie wrzesnia (podgora- kolo makarskiej) na 10-12 dni 50/50 plaza i zwiedzanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nad morzem , blisko morza , z piaszczystą i szeroką plażą , na zadupiu gdzie ludzi mało , w domkach drewnianych-letniskowych ktoś był i może polecić, plany na sierpień -najlepiej poczatek mies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleś przywalił cytat z tamtego roku

 

Ja będę z rodzinka we Władysławowie w dniach 15-28.07.2012.

:o hahaha no nieźle nawet nie zauważyłem :D to widzę że wątek bardzo popularny ;-)

we Władysławowie na pewno nie raz będę więc może uda się stuknąć jakoś :) w sumie dobry patent... Białystok robi spota nad morzem :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja was przebiję, bo jadę sobie w góry Hindukusz - od września do maja przyszłego roku :D Przelot gratis, wyżywienie gratis, spanie gratis, emocje i adrenalina - GRATIS :D Ponadto wiele innych nieprzewidzianych "atrakcji" w tym loty krajoznawcze... I najlepsze jest TO, ze jeszcze ONI - Mi zapłacą :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9-18.07 Świnoujście :plaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja was przebiję, bo jadę sobie w góry Hindukusz - od września do maja przyszłego roku Przelot gratis, wyżywienie gratis, spanie gratis, emocje i adrenalina - GRATIS Ponadto wiele innych nieprzewidzianych "atrakcji" w tym loty krajoznawcze... I najlepsze jest TO, ze jeszcze ONI - Mi zapłacą

 

A temu nadal mało :D

 

 

 

Ja jak mi praca pozwoli i urlop dostane to wypad na tydzień w Alpy Włoskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności