Skocz do zawartości
Czarny001

Zmiana szyb elektrycznych na reczne??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy jest możliwa zmiana szyb elektrycznych na ręczne bez konieczności zmiany całych drzwi lecz tylko sam ten mechanizm??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko dziurki w boczkach na korbki musisz zrobić. reszta plug&play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i rączki zamienić na takie bez przycisków, jakby co mam zdaje się ręczne mechanizmy z korbkami od B3 (to chyba to samo) (sam wymieniałem mechaniczne na elektrykę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie uchwyty są takie same przy manualu i przy elektryce wiec nie ma problemu tylko te dziurki trzeba porobić lub wymienic boczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu rezygnujesz z ekektryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czemu rezygnujesz z ekektryki

no właśnie. czemu rezygnujesz?? ja wsadzam co się tylko da i na co mnie stać do mojej Ślicznotki a Ty rezygnujesz..

dlaczego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze nie odpisywałem ale byłem zajety, rezygnuje bo u mnie w passacie były przłączniki na 10pinow jakies nietypowe ;/ i nie moge ich nigdzie dostac juz od 4 miesiecy ;/ i jestem zmuszony bo z zamknietymi przednimi szynami w taki upal nie da sie jechac ;// chyba nie mam jakiegos modulu i te bigunzy czy cos takiego zmienialy sie w przełącznikach ;/ nie wiem za bardzo o co chodzi. silniczki mogę wymienić za normalny mechanizm badz kupic w rozsądniej cenie ;)

Edytowane przez Czarny001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie w passacie były przłączniki na 10pinow jakies nietypowe ;/ i nie moge ich nigdzie dostac juz od 4 miesiecy ;/

pokaż je.. może coś wymyślimy.. zrób fotki i umieść.. jak dla mnie to szkoda elektrykę wyrzucać.. lepiej zmodyfikować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm od kierowcy nie mam bo elektryk powiedzial ze zły i wyrzucił a jak kupiłem taki na 6 pinow to był nie taki ;// a od pasazera ma 10 pinow a od kierowcy mial 10 lub 12 a tak to wyglada jak kazdy inny od b4

 

Reczne mechanizmy od b3 do b4 tez pasują???

Edytowane przez Czarny001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za mechanik, co wyrzuca części, zanim dostanie (kupi) drugie...Wrzuć foty wtyczek chociaż co idą do przełączników, Albo foty pozostałych przełączników..Na pewno ktoś ci pomoże..Nie możliwe żeby nikt na forum o takich nie słyszał..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności