Skocz do zawartości
walus501

centralny nie zamyka dzwi pasazera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. w moim passacie centralny nie zamyka dziw pasażera. ten bolec nawet nie schodzi na dół. jak wezmę przekręcę w dziwach pasażera kluczykiem to wszystkie się zamkną a one nie.w czym moze być problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,inaczej nie sprawdzisz jak nie zdejmiesz boczka z drzwi i zobaczysz czy zawór ciśnieniowy od centralnego działa ,może się przyblokował i nie zamyka ,albo cięgło z zamka spadło i też nie zamknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmowałem dziś bo wieczorem wyjeżdżam i muszę to jakoś zrobić. wiec jak zdejmę przewód ten żółty podciśnienia to zen nie zamyka ale jak odkręciłem ten zawór to normalnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na odkręconym i podłączonym działa i zamyka ,czy tylko sprawdzałeś ręcznie że działa? poruszać to on się będzie tylko czy prąd do niego dochodzi i ciśnienie z pompki centralnego pompuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszaj nim kilka razy w górę i w dół po czym spróbuj czy działa. Jest też opcja, że taki mały przycisk generalnie na dole drzwi (m.in wskazuje czy drzwi są zamknięte lub dzięki niemu działa oświetlenie koło lusterka gdy otwierasz drzwi) nie zablokował się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ,a powiedz mi co ma przycisk od oświetlenia kabiny do centralnego zamka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przycisk jest zły może wskazywać, że drzwi są otwarte, a więc z pilota nie ma opcji go zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralny zamek zamyka nawet jak będą drzwi otwarte,(przetestowane na niejednym aucie) przycisk nie ma tu nic do rzeczy ,z centralnym nie jest powiązany w żaden sposób ,jest tylko od oświetlenia ,a po drugie to czytałeś pierwszy post autora? że kluczykiem nie zamyka tylko tych drzwi ,jak nie wierzysz spróbuj u siebie otworzyć drzwi wcisnąć zapadkę w zamku tak jakby były zamknięte(oczywiście drzwi otwarte) i zamknij samochód kluczykiem lub pilotem zobaczysz że przy działającym oświetleniu wszystkie drzwi pozamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w poprzednim autku (daewoo tico) był właśnie z tym problem. Wskazywało, że drzwi są otwarte, a z racji, że centralka była połączona z alarmem auto albo zamykało się i od razu otwierało lub po prostu zaczynał wyć alarm ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak miałeś podłączone, tam nawet niezapięte pasy pokazywało ,a to tylko TICO,przerobiłem to na niejednym aucie i uwierz mi ten przycisk nie ma nic do centralnego zamka i tak jak pisałeś w Tico zamek był połączony z centralką więc jakbyś zatrzasnął zapadkę w zamku na otwartych drzwiach to byś zamknął bez żadnych problemów alarm by nie wył :-) więc dobra koniec o tym ,bo dostaniemy po karniaku od Modera za pisanie nie na temat co było w Tico ,a nie w temacie o usterce walusa

Edytowane przez Heniutek
poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności