Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.Ze względu na oczywistą sprawę zamieszkiwania Irlandii,chcę akurat w tym miejscu nadmienić,że będę w najbliższym czasie sprzedawał swoje felgi.Chłopaki,którzy byli na spocie mogli je obejrzeć na żywo.Jeśli ktoś z "Iroli" byłby zainteresowany proszę dzwonić 087 7671839 Piotrek lub pisać maila.Pozdro

P1040972.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile cenisz i dlaczego tak drogo??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 euro. Rozmiar 225/40/18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam "wyspiarze".Zapytam Was odrębnie o poradę i podpowiedź odnośnie felg.

Właśnie przymierzam się do wymiany kół i sam już nie wiem jaki wzór i jakie wymiary.Więc może mi podpowiecie.Na pewno wiem, że nie zmienię wielkości tj.18" . Problem mam tylko z tym zasr.....nym ET i nie wiem co będzie jak bym wsadził opony ewentualnie 235/40/18. Nadmienię tylko,że przy zawieszeniu nic nie robię,bo wcale wysoko nie stoi a przy tym jest komfort.Osobiście na początku byłem napalony na te TURBINY,ale jak je zobaczyłem na żywo,to już takiej euforii nie ma i teraz chyba co raz bardziej zastanawiam się między tymi BRABUS-ami a STR-ami,bo i przy myciu łatwiej,(i ten rant chyba trochę optycznie auto poszerza,STR) i tak ładnie wypolerowane,tylko te ET? A co Wy na to?

Pierwszy wzór:BRABUS 225/40/18 - 8" -ET35

Drugi: TURBINE 235/40/18 -8.5" -ET35

Trzeci: STR 219 225/40/18 - 8" -ET42

P.s. Dodam również,że decyzja o zmianie felg też już zapadła,żeby nie było,"zostaw te co masz"

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź i poradę.Pozdrawiam

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć) attachment.php?attachmentid=32155&stc=1&thumb=1&d=1276820248 attachment.php?attachmentid=32156&stc=1&thumb=1&d=1276820277 attachment.php?attachmentid=32157&stc=1&thumb=1&d=1276820305 attachment.php?attachmentid=32158&stc=1&thumb=1&d=1276820336 attachment.php?attachmentid=32159&stc=1&thumb=1&d=1276820564

 

attachment.php?attachmentid=32161&stc=1&thumb=1&d=1276821391

 

 

 

 

 

 

 

progress.gifedit.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na moj gust koleszko to te str-ki bo widzialem juz paska czarnego na takich i wygladal super pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Jaca.A masz jakiś kontakt z tym"passkiem",czy tylko go na drodze widziałeś? Chodzi mi o to żeby wiedzieć dokładnie rozmiar.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdańszczanin

mi bardzo podobaja sie turbinki i chyba takie bym bral chociaz te str tez nie sa zle i co najwazniejsze maja rancik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie ci pasowac kolego ;) (rozmiary); co do wyboru feli, to ja juz wyroslem z no name'ów i replik. Jak chcesz coś konkretnego na paska to ładuj na PW. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobacze go na ulicy to zrobie fotke i ci podesle na priva piotrze pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki Jacenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko z innej beczki czy jest ktos w mojej okolicy tzn wexford arklow albo gorey kto ma waga i mogl by mi ustawic kat synchronizacji wtryskow bo juz mnie to dobija kopcenie na zimnym i telepanie silnikiem normalnie wstyd jechac po miescie jak jest zimny pomocy chlopaki Jaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt sie nie lapie no nic poczekam jeszcze na jakies info pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja poczekam na spota po wakacjach to ktorys z forumowiczow mi to ustawi pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godzinki masz do mnie. zapraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie w związku z tym,iż najprawdopodobniej będę wymieniał tapicerkę na skórzaną w swoim bolidzie,będę również miał na sprzedaż swoją materiałową.Tapicerka pochodzi z FL-a rocznik 2005 i jest w idealnym stanie.W skład wchodzą:fotele przednie z airbagiem,tylna kanapa z boczkami,boczki drzwi i podłokietnik.Mam również na sprzedaż kratki w zderzak do FL-a,bez halogenów.Jeśli ktoś byłby chętny proszę pisać lub dzwonić 087 7671839 Piotr.Pozdrawiam

P.s.Witamy z powrotem młodych,szczęśliwych żonkisiów !

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a gdzie dorwales i za ile skorzane fotele ???? a dzieki Rosiek za tyg lece do polski wiec poczekam juz na zlot i tam by sie to zrobilo .

pozdro Jaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek a gdzie dorwales i za ile skorzane fotele ???? a dzieki Rosiek za tyg lece do polski wiec poczekam juz na zlot i tam by sie to zrobilo .

pozdro Jaca

 

Tylko sie przypomnij bo klucze trzeba wziąc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz moja w tym glowa:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak już wcześniej pisałem,posiadam do sprzedaży materiałową tapicerkę, jest w kolorze szarym,stan idealny.

W skład kompletu wchodzą:

1.przednie fotele z airbagiem

2.tylna dzielona kanapa z podłokietnikiem i zagłówkami

3.przedni podłokietnik

4.boczki tylnej kanapy

5.boczki drzwi (czarne z szarym środkiem)

Zainteresowani proszę pisać lub dzwonić 0877671839

18899630zs7.jpg

43665462xs3.jpg

56111292vk0.jpg

62522950di5.jpg

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym oficjalnie w tym miejscu podziękować Andrzejowi vel golab21 za zamontowanie, mimo małych problemów spowodowanych przeze mnie,tempomatu w moim "synku".Ja sam na pewno nigdy bym do tego nie doszedł.Wielkie dzięki Andrzej.Pozdro

P.s. Na pewno znajdziemy jakąś chwilę żeby to opić dobrym whiskaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności