Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rosiu,a Ty będziesz "skarbie" ??? We niedziele???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie stenaline.ie w zakładce Low Fare Calendar sprawdz sobie kolego ceny na czerwiec.. najtaniej to 79e najdrozej 124e wiec dla chcacego nicc trudnego.. plus jest zakładka special offers i tam mozna kupic bilet jeszcze taniej... Wiec skoro ty placisz tak duzo to do polski pewnie tez latasz polskim LOT a nie jak reszta tanimi lotami...

tylko, że w tych dniach, w których będzie ten zlot w cornwalii do uk kosztuje 119e, a powrót 124e co daje prawie 250e, więc sprawdź sobie jeszcze raz i się tak nie spinaj :pomidor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem o co wy sie spinacie jak to ktos napisal.sam sie spotkalem jak to ludzie kupili bilety na samolot roznica kolku dni a zarazem roznica cenowa i nawet niezla i to niezaleznie czy lato jesien itp. jak tu sie spotkac na jakims spocie jak tu jest do bani na tym naszym forum,nie wspomne o tych naszych spotach co sie odbywaja kilka razy w miesiacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie masz :D

Jak będziesz to na siłe przerobimy ze 130 na 170 :D

 

He he , dzieki ale wszystko w swoim czasie , mialem bierzmowanie corki a w maju komunia mlodego a tu jeszcze bilety dla rodzicow (bo przeciez emeryci w PL maja tak dobrze ze sami biletow nie kupia) ale.... pogadamy na zlocie - pozdro

 

Ps.Czesto siedze na forum z UK i tam nie ma takich ,,wymian opini ''jak wyzej ,panowie

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Marpol,a możesz mi odpowiedzieć ile to razy byłeś na naszym jakimkolwiek spocie? Przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza.Zrobiło się trochę niemiło,bo Ci którzy potrafią jechać np do Belfastu,a nie mogą dojechać u siebie na miejscu na spota,robią dziwne uwagi tym,którym akurat coś wypada i po prostu w danym momencie nie mogą gdzieś być.

Panowie,nie mamy po 15-ście lat,więc dajmy już sobie spokój z tym biadoleniem,bo do niczego dobrego to nie doprowadzi.Jest nas co raz więcej,więc na każdym spocie możemy ustalać,co będziemy robić na następnym.A to,że akurat się niezbyt często spotykamy,jest spowodowane też tym,że jeden czeka na drugiego,co ten wymyśli.

Między tymi,którzy się od samego początku spotykali,są już bardziej zażyłe relacje,i spotykamy się częściej prywatnie,co w niczym nie przeszkadza żeby w końcu stworzyć jedną większą grupę ogólnych spotkań.Wszystko jednak zależy od nas samych.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z kolega odnośnie uk i wymiany opini- ale oni podają dwie daty do wyboru wybierają jedna i sie zjawiaja a u nas w Irl trochę z tym cieżko.. Nie mam nikmu za złe ze nie był w Belfaście czy gdzieś indziej bo rozumiem ze każdy ma swoje życie i może nie dać rady z rożnych powodów. A na obronę "marpol"a to nie wiem ile on ma passata ale ja mam 7 miesięcy i śledzę to forum i tez nie byłem na żadnym waszym spocie ale to dla tego ze takowy sie nie odbył - na tym będę na 100 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ja. Po pierwsze to może liste obecnosci zróbmy, co by bylo jasne kto chetny na przybycie.

 

1) paweliewelina

2) Miśka

3)

 

 

Po drugie możemy faktycznie podawać jakieś terminy i głosowanie kiedy by było najlepiej dla wszystkich sie spotkac, powiedzmy raz w miesiącu. No i żeby było sprawiedliwie dla wszystkich, spotkania możemy robic w różnych regionach. Raz do roku jak z Dublina do Kerry się wybierzemy to tylko na zdrowie wyjdzie jak jodem się pooddycha a i finansowego obciażenia nie powinno być wiekszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może teraz ja. Po pierwsze to może liste obecnosci zróbmy, co by bylo jasne kto chetny na przybycie.

 

1) paweliewelina

2) Miśka

3)gdańszczanin (z rodzinką)

4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki - bez spinki - jest troche czasu do Edition38 a to jest chyba nasz UK największy zlot - więc możecie się zorganizować w grupę - w zeszłym roku była reprezentacja z IRL więc i w tym pewnie będą. Do końca wakacji czasu a czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 marpol -co do uk to ja sie pisze na edition 38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,tak jak pisałem,do Północnej czy do UK mogą jechać,a do siebie nie potrafią.Ech.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

Witam oczywiście i ja będę :) Piotr nie zapomnij o smyczy dla mnie ;)

 

1) paweliewelina

2) Miśka

3) gdańszczanin (z rodzinką)

4) marpol

5) lagunart (z rodzinką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) paweliewelina

2) Miśka

3) gdańszczanin (z rodzinką)

4) marpol

5) lagunart (z rodzinką)

5) golab21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) paweliewelina

2) Miśka

3) gdańszczanin (z rodzinką)

4) marpol

5) lagunart (z rodzinką)

6) golab21

7) Gtluki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) paweliewelina

2) Miśka

3) gdańszczanin (z rodzinką)

4) marpol

5) lagunart (z rodzinką)

6) golab21

7) Gtluki

kristofero1 z rodzinka

Ps. jak ktos ma wlepe to chetnie odkupie - pozdro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam duza za free jasli intereasuje zabiore ze soba.daj znac jak ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam duza za free jasli intereasuje zabiore ze soba.daj znac jak ok.
Przywoz , zobaczymy :-)

Bede celowal na 11;00 rano pod tym wodotryskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.No ja też chyba będę celował między 10 a 11,bo przy ładnej pogodzie może być problem z miejscówkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.No ja też chyba będę celował między 10 a 11,bo przy ładnej pogodzie może być problem z miejscówkami.

Damy rade ... zakopcimy to sie wiecej miejsca od razu zrobi , hehehe

Z tego co widze to same tdi i to ''mocne wersje'' 131 konikow +

Sorki ,jedna benzynka ale tez mocna 1.8 20v 125 , mialem taka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) paweliewelina

2) Miśka

3) gdańszczanin (z rodzinką)

4) marpol

5) lagunart (z rodzinką)

6) golab21

7) Gtluki

8) kristofero1

9) rosiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności