Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

taka jeta jak z drugiego zdjecia to stoi kolomnie na osiedlu tylko czasna i na szerokich stalowkach i lezy na glebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu nikogo nie, ma piekna pogoda to zdlao by sie ja wykorzystac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma za bardzo chetnych ja osobiscie czekam na date oprocz 18-30 czerwca ale sie chyba nie doczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha , przecież tu zawsze pada przynajmniej raz dziennie , no trzy razy w roku nie pada cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wszyscy wyjechali ? cisza jak makiem zasial , nikt nie ma zadych problemow z autem i w ogole nikt nic o nic nie pyta:manga ,wybiera sie ktos do PL paskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... ciągle pada... :P

 

Oj jak zwykle się coś zepsuło, ale już nie mam siły pisać... ;)

Przetarłem linkę od mechanizmu opuszczania szyby przedniej. Grrr

 

Ogólnie wszystko dobrze, przygotowuję samochód na zlot w Fermoy.

 

Wybiera się ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie psują się :bleble. Ja jadę dokładnie za 2tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade pierwszego lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... ciągle pada... :P

 

Oj jak zwykle się coś zepsuło, ale już nie mam siły pisać... ;)

Przetarłem linkę od mechanizmu opuszczania szyby przedniej. Grrr

 

Ogólnie wszystko dobrze, przygotowuję samochód na zlot w Fermoy.

 

Wybiera się ktoś?

Kiedy jest ten zlot w Fermoy ? i gdzie to jest ? , pracuje co drogi wekkend , ciekawe jak mi wypadnie.

Przestrzegam przed kompletem naprawczym , w ogule nie pasuje (przynajmniej ten co ja kupilem) , pojechalem na szrot rozebralem drzwi i przywiozlem uzywke ale oryginal (cala blache) 15 min i po krzyku.

 

My jedziemy30-31 lipca na 2 tygodnie ale tym razem z Dublina do Holyhead bo bedziemy sie goscic u znajomych w UK po drodze. To juz droga wyprawa do PL ale drogim paszczakiem , tam ten przelecial europe jak tornado :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może numer tel do GTLUKI, prosił bym na PW. pisałem do niego, ale nie logował się na forum od 31-go maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jest ten zlot w Fermoy ? i gdzie to jest ? , pracuje co drogi wekkend , ciekawe jak mi wypadnie.

Przestrzegam przed kompletem naprawczym , w ogule nie pasuje (przynajmniej ten co ja kupilem) , pojechalem na szrot rozebralem drzwi i przywiozlem uzywke ale oryginal (cala blache) 15 min i po krzyku.

 

Krzyśku Fermoy jest 14-go sierpnia w niedziele. Hmmm. Nie wiem jak Ci wytłumaczyć, gdzie jest Fermoy. Przy drodze N72 kawałek za Mallow.

Zlot ogragnizowany od kilku lat przez http://www.vage.ie. Tutaj dokładne info: http://www.vage.ie/component/simplecalendar/8-vage/7-vage-show-2011.html

Ostatnio byłem 3 lata temu bo się jakoś nie składało, ale mam nadzieję się wybrać teraz.

 

Wymienie całą blachę itd ale u mnie na szrocie nie ma, a narazie nie miałem czasu wybrać się nigdzie dalej :( Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzyśku Fermoy jest 14-go sierpnia w niedziele. Hmmm. Nie wiem jak Ci wytłumaczyć, gdzie jest Fermoy. Przy drodze N72 kawałek za Mallow.

Zlot ogragnizowany od kilku lat przez http://www.vage.ie. Tutaj dokładne info: http://www.vage.ie/component/simplecalendar/8-vage/7-vage-show-2011.html

Ostatnio byłem 3 lata temu bo się jakoś nie składało, ale mam nadzieję się wybrać teraz.

 

Wymienie całą blachę itd ale u mnie na szrocie nie ma, a narazie nie miałem czasu wybrać się nigdzie dalej :( Dzięki za info.

 

Dzieki , znalazlem - google maps:lol , co do zlotu to 15-go sierpnia rano wroce z kraju , wiec znow kicha .

Ta szyba to od kierowcy czy pasazera ? , bede jutro na duzym szrocie , napisz mi nr do siebie jak cos znajde to zazwonie i tak tam jade wiec zaden problem (na priv)

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki , znalazlem - google maps:lol , co do zlotu to 15-go sierpnia rano wroce z kraju , wiec znow kicha .

 

Życie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę,że chyba można zrezygnować z tego działu,bo raczej nie za bardzo komu zależy na podtrzymywaniu kontaktów.Mamy już zaraz koniec czerwca,a my dopiero jedne,biedne spotkanko mieliśmy.Ludzie co się z Wami dzieje.Czy naprawdę wszyscy tak zdziadziali ???!!! Nawet żadnych propozycji nie ma,czyli rozumię,że nikt nie ma potrzeby spotkania się !!! Szkoda,że do tej Anglii jest taki kawałek,bo tam widzę,że chłopaki co chwilę coś wymyślają i jakoś potrafią się dogadać.

Teraz znowu wypada sezon urlopowy,więc znowu wszyscy się porozjeżdżają,a po wakacjach zacznie lać,i nie będzie gdzie i kiedy się spotkać.

Ech tam,szkoda gadać.Bardzo żałuję,że jesteśmy tak słabo tu zorganizowani.

Wierzyć należy,że może coś się w końcu ruszy,bo jak nie to ja wysiadam.Pozdro Piotrek

Edytowane przez gdańszczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hy hy...

mial byc zlot i co??3/4 ludzi sie wylamalo... kazdy jakis powod znalazl.... szkoda bo fajnie by sie bylo spotkac z ludziskami... kto ma byc bedzie- to juz jutro:)

poludnie pozdrawia polnoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Widzę,że chyba można zrezygnować z tego działu,bo raczej nie za bardzo komu zależy na podtrzymywaniu kontaktów
Cześć.

Sam wiesz, że ludzie potrzebują, lub jest im wygodniej jak ktoś, że tak powiem, pomoże i zajmie się tym czy innym. Wiec może sprawdź sam, i spróbuj zorganizować takie spotkanko, jedno czy drugie, a może uda się rozkręcić wyspę ;)

 

bo tam widzę,że chłopaki co chwilę coś wymyślają i jakoś potrafią się dogadać.
no to widzę słabo śledzisz poczynania w UK ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziadka to ja jeszcze za młody. Wrocę z Gołębiem z urlopu to coś się zorganizuje. Po za tym może zlotów Vaga już nie będzie, to i frekfencja dopisze na naszych.

 

Ps. Rosiek przepustke łatw to na rybny biwak pojedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi Łukasz,że jak do tej pory,to ja właśnie,może nie organizowałem,ale że tak powiem skrzykiwałem chłopaków do jakichkolwiek wypadów.Tak się akurat składa,że cały czas jest nas dosłownie kilku,którzy są zawsze,a Ci którzy tak "krzyczą" o zlotach nigdy się nie zjawiają.

No cóż,ja osobiście jestem bardzo zadowolony,że poznałem właśnie tych chłopaków,bo uważam za stanowimy bardzo zgraną pakę,a Ci którzy wiecznie nie mogą niech żałują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Gdańska

może jakbyś przeszedł na Gdyńską Arkę to byś miał większą siłę przebicia:lol

pozdrawiam Kolegę z 3-citi:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Gdyni.Nie ma takiej opcji na świecie,która by zmieniła moje nastawienie do barw klubowych.Od urodzenia jestem biało-zielony,a od wielu lat również blau-grana.

A jeśli się tyczy mojej siły przebicia,to generalnie Ci,których poznałem do tej pory w zasadzie mi wystarczą.Oczywiście,że każdy nowy jest mile widziany,ale ja jestem taką osobą,która na siłę nikomu się nie narzuca,i nikogo o nic na siłę nie prosi.To na tyle.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności