Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam w fbd bez zony(brak) 535 thirt part fire and theft czy jakos tak a pod koniec roku mialo byc nie cale 500e ale samochod stal dwa mies i przepadlo.ogolnie dzwonic szukac mozna naprawde niezla cene zlapac.niektorzy mowia ze lepiej byc u jednego ubezpieczyciela bo to pozniej daje profity.nie wiem jak to jest.moj szef ma ciezarowke od 6 lat, chyba hiberian.mysle ze broker to nie za bardzo lepiej prosto do ubezpieczyciela.ale to moje zdanie.

Edytowane przez marpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam w allianz place 1000 na siebie i zone mam tylko 20pr znizek a ubespieczenie jest fuul latalem po wszystkich ubespieczlniach i bylem u brokera i najtaniej mi wyszlo wlasnie w allianz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektorzy mowia ze lepiej byc u jednego ubezpieczyciela bo to pozniej daje profity

 

Coś nieprawda. Byłem w AXA 2 lata 1300 euro. Po otwarciu koperty od AXA i propozycji 1230 na kolejny rok, telefon do FBD i 530 euro. Jest różnica i to duża.

Nawet pracownica AXA nie była zdziwiona jak zmieniałem ubezpieczenie.

Edytowane przez paweliewelina
przecinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko pisze co ludzie mowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Marcin. Piszę co mi się przytrafiło i że 2 lata przepłacałem. AXE będę odradzał każdemu. Przy okazji: Może jakieś spotkanko zorganizujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za info , ja zrezygnowałem z AXY , po 2 latach chcieli żebym płacił 626 euro(mamy wszystkie zniźki) , przeniosłem się do Wrightway za 440 euro. Pełna polisa (kradzież ,podpalenie ,szyba przednia itd). Firma na rynku od 1999 roku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja czekam moze w tym fermoy jakis spocik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to walnij lechistom po banie i zobzczysz jak sie podniesie rumor:lol

to byl zart kolego z gdanska bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

moze faktycznie sierpien... od 6 lat raczej nienajgorszy i dosc bogaty w slonce...mozna pomyslec cos o wynajeciu jakiegos wiekszego b&b w kilarney i zrobic Ring of Kerry. z tego co sie orientuje to ceny za noc to ok 30-40e. taaaaki weekendowy wypad...

pozdrawiam

P.S. wiem ze nie powinienem ale moze znacie kogos albo znacie sie sami na diagnostyce VAG i nie chargujecie jak oficjalne serwisy... prosze o kontakt na platformie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Cisza jak makiem zasiał, aż chłopaki za miedzy wprowadzają ślady życia jakąś melancholijną nutą :dobrze.

Do rzeczy. Lipiec się kończy, nowych na naszym terenie przybywa a w poniedziałek bank holiday więc może jakieś spotkanko?

Proponuję po raz kolejny aktywność ruchową http://www.puddenhill.com/

Są gokarty, jest paintball, ciekawy bar więc można trochę poszaleć. Miejsce niestety niedaleko Dublina więc nie wszystkim po drodze, ale... może ktokolwiek coś innego zaproponuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... a ja jak zwykle w pracy... w poniedzialki...

sierpien pasuje teraz krucho z kasa. jestem po wymianie wszystkich przednich zawasow i rozrzadu... wiec wyplukalem sie z kasy...a auto gotowe do drogi :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może niedziela. Niech reszta się wypowie i może coś uzgodnimy. Jak nie to sierpień:rozpacz

 

P.S. wiem ze nie powinienem ale moze znacie kogos albo znacie sie sami na diagnostyce VAG i nie chargujecie jak oficjalne serwisy... prosze o kontakt na platformie

 

Wiemy i znamy. Na spotkaniu zawsze ktoś ma laptoka i zrobi za free co trzeba.

Po wakacjach wraca moje auto z PL z kablem, to mogę co nieco pomóc.

Edytowane przez paweliewelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poniedzialek ja jestem chetny a i tak planowalismy gdzies pojechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wielkie dzieki :) :) :)

mam nadzieje ze cos sie ruszy w sierpniu.. swoja droga cos maly ruch na tym forum...

pozdrowionka i milego weekendu wszystkin zycze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak cicho tu. Ze 2-3 razy może jakieś większe pisanie było no i zlocik się wtedy też udał. To co jakieś propozycje na weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak cicho tu. Ze 2-3 razy może jakieś większe pisanie było no i zlocik się wtedy też udał. To co jakieś propozycje na weekend?

jade rano na ryby do Howth... a pozniej na sugar loaf czy jakos tak bo zona mi truje zeby kolezanke odwiedzic. to w co. Wicklow. a w niedziele brak planow!!! moze wyjazd nad jeziorko - Virginia, ballyjamesduff albo loch gowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czolem. No rybki fajna sprawa. Kilku z nas regularnie jezdzi na łowy. Musimy sie kiedyś zgadać.

Co do spotkania, to widać mało ludzi zagląda i trzeba dużo czasu na wyrost dać z data do ustalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Ustalmy jakąś konkretna datę,a nie tak tylko pitolimy jak baby.Niech to będzie jakaś niedziela,bo w soboty niektórzy pracują,a potem będziemy się zastanawiać nad lokalizacją.Tylko jestem bardzo ciekaw,jak to będzie znowu z frekwencją,bo jak zwykle gadania dużo,a potem co drugi nie może!

A na rybki,to swoja drogą,Ci co lubią,możemy się zgadać i gdzieś uderzyć.Może na jakieś skałki,albo jak kto ma jakąś inną miejscówkę.My z Pawłem wiemy,że całkiem fajnie jest w Dun Laoghire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko chlopaki ja mam wolna sobotke wiec moze jakies spotkanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności