Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11-06-11, 20:25

Panowie czy wszyscy wyjechali ? cisza jak makiem zasial , nikt nie ma zadych problemow z autem i w ogole nikt nic o nic nie pyta:manga ,wybiera sie ktos do PL paskiem ?

 

 

 

Tak napisalem 14 dni temu ... I taka dostalem odp.:lol3

11-06-11, 21:44

Nie psują się :bleble. Ja jadę dokładnie za 2tyg.

 

 

, w sumie to Ty zalozyles ten watek wiec musisz go pociagnac :P . Ciebie tez dawno nie bylo Piotrze - chyba Cie widzialem na N7 w strone Newbridge jakies 2 tyg temu

 

Ps Kiedy konczysz 40-tke ? , bo mozemy zrobic taki spot ze ...... pozdro

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiej opcji na świecie,która by zmieniła moje nastawienie do barw klubowych
nigdy nie mów nigdy
blau-grana
pisze się razem, jeżeli masz na myśli FC Barcelonę
A jeśli się tyczy mojej siły przebicia,to generalnie Ci,których poznałem do tej pory w zasadzie mi wystarczą
trochę sobie zaprzeczasz. bo wcześniej pisałeś

Cytuję:"Witam.Widzę,że chyba można zrezygnować z tego działu,bo raczej nie za bardzo komu zależy na podtrzymywaniu kontaktów.Mamy już zaraz koniec czerwca,a my dopiero jedne,biedne spotkanko mieliśmy.Ludzie co się z Wami dzieje.Czy naprawdę wszyscy tak zdziadziali ???!!! Nawet żadnych propozycji nie ma,czyli rozumię,że nikt nie ma potrzeby spotkania się !!! "

a teraz piszesz

ja jestem taką osobą,która na siłę nikomu się nie narzuca,i nikogo o nic na siłę nie prosi

Nazywanie ludzi dziadami na pewno na dobre Ci nie wyjdzie. musisz też zrozumieć że ludzie też mają inne sprawy do roboty i często nie mają czasu na śledzenie forum na bieżąco.bądź bardziej wyrozumiały. Może i tu nie mam zamiaru Cię obrazić nie każdy ma ochotę na spotkanie właśnie z Tobą. zastanów się co piszesz i jak nazywasz ludzi, traktuj ich z szacunkiem to być może oni odwdzięczą się tym samym.

 

W ogóle to trochę źle mnie trochę zrozumiałeś bo ja sobie tylko zażartowałem i nie mam zamiaru namawiać na zmiany światopoglądu, ale że pociągnłeś temat to napisałem krótką refleksję na temat twoich wypowiedzi.

wiem natomiast jedno że Krzysztof ma rację

w sumie to Ty zalożyles ten watek wiec musisz go pociagnac
do tego teraz zmieniłeś temat na bieda z nędzą, sorki ale nie każdy jest milionerem:)

z mojej strony to tyle.nie mam nic więcej na ten temat do dodania.

 

ps.Nazywasz siebie Lechistą z Krwi i Kości. sorki ale znam wielu Lechistów z krwi i kości i żaden z nich nie jest kibicem żadnego innego klubu piłkarskiego. nie sądzę również żeby któryś z nich tak o sobie mówił. jeżeli chodziłeś kiedyś na mecze to na pewno rozumiesz co mam na myśli, jeśli nie to na pewno nim nie jesteś.sorry ale mnie to nie przekonuje.pomyśl nad tym

 

pozdrawiam

 

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

 

Szkoda,że do tej Anglii jest taki kawałek,bo tam widzę,że chłopaki co chwilę coś wymyślają i jakoś potrafią się dogadać.
może właśnie dlatego że osoba która to wszystko ciągnie nie nazywa ludzi dziadami. Ucz się od lepszych Kolego z Gdańska Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mów nigdy

Nigdy i przenigdy,na pewno nie do Arki,choćby miałby to być ostatni klub na tej ziemi !

Nazywanie ludzi dziadami napewno na dobre Ci nie wyjdzie. musisz też zrozumieć że ludzie też mają inne sprawy do roboty i często nie mają czasu na śledzenie forum na bieżąco.bądź bardziej wyrozumiały. Może i tu nie mam zamiaru Cię obrazić nie każdy ma ochotę na spotkanie właśnie z Tobą. zastanów się co piszesz i jak nazywasz ludzi, traktuj ich z szacunkiem to być może oni odwdzięczą się tym samym.

Chłopaku,jeżeli chcesz się już wypowiadać na jakiś temat i prawić komuś morały,to najpierw przeczytaj dany komentarz,po-ma-łu i ze zrozumieniem,bo stwierdzenie "czy wszyscy tu zdziadziali" nie jest nazywaniem nikogo dziadem,a co dokładnie znaczy to już się popytaj.

do tego teraz zmieniłeś temat na bieda z nędzą, sorki ale nie każdy jest milionerem

z mojej strony to tyle.nie mam nic więcej na ten temat do dodania.

No i mamy kolejny przykład Twojego "logicznego" myślenia. Tytuł tematu nie odnosi się absolutnie do sytuacji materialnej tego czy innego,a jedynie do patowej sytuacji,która właśnie nas ogarnęła.

ps.Nazywasz siebie Lechistą z Krwi i Kośći. sorki ale znam wielu Lechistów z krwii i kości i żaden z nich nie jest kibicem żadnego innego klubu piłkarskiego. niesądzę również żeby któryś z nich tak o sobie mówił. jeżeli chodziłeś kiedyś na mecze to na pewno rozumiesz co mam na myśli, jeśli nie to na pewno nim nie jesteś.sorry ale mnie to nie przekonuje.pomyśl nad tym

Nie wiem jakich kibiców Ty znasz i nie za bardzo mnie to interesuje,ale akurat nie chce mi się jakoś wierzyć,że w jakimś stopniu nie sympatyzuje się z jakąś drużyną zagraniczną,co akurat w żaden sposób nie przekłada się kibicowanie swojej lokalnej drużynie,bo osobiście uważam,że są to całkiem dwie inne sprawy.

Jeśli się tyczy natomiast chodzenia na mecze,to niestety,ale prawda jest taka,że jak ja zacząłem chodzić na mecze,to Ty akurat uczyłeś się chodzić,i na pewno nie do Ciebie należy,tym bardziej Arkowca,ocenianie mnie jakim to ja jestem Lechistą.

Myśleć też nie za bardzo mam nad czym,bo wydaje mi się,że to Ty powinieneś chyba jeszcze raz to wszystko przeczytać,przeanalizować i pomyśleć nad tym,co to mi napisałeś.

Wydaje mi się,że na tym można poprzestać,bo ani mi się już nie chce,ani to nie jest miejsce do wylewania żali,a do tego ja już chyba nie nadaję się do resocjalizacji.

Bez urazy,pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.

osobiste wycieczki do niczego nie prowadzą a mało tego nie wnoszą nic na forum a to juz jest niezgodne regulaminem :D

Poza tym jakby nie Piotrek to żadne spotkanie nie doszłoby do skutku.

Ja go podziwiam za posłuch i determinacje.

Po prostu trzeba się zgodzić z tym że z ponad 200 Polaków w Irlandii zarejestrowanych na forum, 8-iu chce sie spotkać. Nie jest tak źle :D

Przecież nikt nikogo nie zmusza, a co do kosztów to naprawdę nie trzeba być "milionerem" żeby na zlot przyjechać. 30% przyjeżdżających jest na zasiłku a jakoś wysupłają na paliwo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem kibicem Polonii Pasłęk, mam szalik i macie pozamiatane :mlask

Myślę, że to nie odpowiedni temat na przekrzykiwanie który klub jest lepszy.

Rosiek ma racje - skoro jest nas koło 200 a koło 10 regularnie chciało by się spotkać to coś o tym świadczy. Może słabo się reklamujemy?

Póki co bawcie się dobrze. Wracam za 2 tygodnie to będę na pewno na pierwszym lepszym spocie.

Pozdrawiam Paweł.

Edytowane przez paweliewelina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się tutaj porobiło... o co tyle krzyku?

Nie mam pojęcia również co tutaj tak cicho. To aż dziwne, że jest 200 zarejestrowanych użytkowników z Irlandii. Przez ostatnie pare miesięcy jak tutaj jestem to natknąłem się na kilka osób dosłownie.

Nie wiem co inni robią, że nie mają czasu mogę się wypowiedzieć jedynie za siebie. Generalnie mam do Was trochę daleko i cieżko mi wysupłać 7 godzin jazdy tam i spowrotem żeby spotkać się z Wami przez 3 godzinki.

Jak pojawiła się możliwość spotkania w Limerick - to pojechałem.

Mam nadzieję, że coś się ruszy i że będę miał możliwość poznać kogoś z was na zlocie w Fermoy.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak wszyscy powracaja z wakacjii to w tedy zrobimy spota jakiegos na lonie natury hehe pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że coś się ruszy i że będę miał możliwość poznać kogoś z was na zlocie w Fermoy.

a kiedy jest ten zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Gdańska miałem już nie pisać na ten temat ale w roli wyjaśnienia postanowiłem dodać jedno zdanie na temat Twojej tezy, którą postawiłeś. Mam na myśli to co napisałeś na temat mojego logicznego myślenia. Mogę Cię zapewnić że z nim wszystko w porządku. Szczerze zastanawiam się nad Twoim brakiem zrozumienia niektórych żartów, żeby Ciebie nie obrazić pozostawię to bez osobistego komentarza.

Przytykasz mi o tym jakim jesteś Lechistą kibicem z doświadczeniem. Być może kiedy ty chodziłeś na mecze ja uczyłem się chodzić, nie neguję. Wiem natomiast że ja się za żadnego kibica nie uważam i a już na pewno z "krwi i kości".

Niewiem czy człowiek w moim wieku może radzić starszej osobie z ogromnym doświadczeniem jak Ty, ale jeśli chciałbyś posłuchać rady ode mnie to proponuje Ci wygoglować (poprawiłem dla Ciebie) sobie zwrot SZACUNEK DO INNYCH, być może czegoś się nauczysz. Nie trzeba do tego żadnego tęgiego umysłu i żeby się tego nauczyć nie potrzeba również żadnej wielkiej resocjalizacji, czy zmiany stylu życia.

Pozdrawiam i życzę sukcesów:)

z mojej strony to tyle w temacie

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój to jest forum motoryzacyjne a nie jakieś piłkarskie czy jak to sie tam nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego z Gdyni.Wszystko co miałem napisać,już napisałem,a na zakończenie dodam........ No comment.

P.s. Nie wiem, piszemy oddzielnie i kompletnie nie znam znaczenia "wygoglowaś"?,ale nie musisz mi już odpisywać,bo mam już dość konwersacji z Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale się tutaj porobiło... o co tyle krzyku?

Nie mam pojęcia również co tutaj tak cicho. To aż dziwne, że jest 200 zarejestrowanych użytkowników z Irlandii. Przez ostatnie pare miesięcy jak tutaj jestem to natknąłem się na kilka osób dosłownie.

Nie wiem co inni robią, że nie mają czasu mogę się wypowiedzieć jedynie za siebie. Generalnie mam do Was trochę daleko i cieżko mi wysupłać 7 godzin jazdy tam i spowrotem żeby spotkać się z Wami przez 3 godzinki.

Jak pojawiła się możliwość spotkania w Limerick - to pojechałem.

Mam nadzieję, że coś się ruszy i że będę miał możliwość poznać kogoś z was na zlocie w Fermoy.

 

Pozdrawiam :)

Przypomnij kiedy jest ten zlot? - dzieki

Ps.Pamietam o tych drzwiach ale narazie nic nie ma , jak cos to zadzwonie - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co jakies male spotkanko dopiero w fermoy.tam pewnie duzo bedzie autek z audi klub polska.w limericku duzo bylo a od nas dwa samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zlocik w Fermoy:

Sunday 14.08.2011

09:00 to 17:00

 

Place:

Mill Island Complex

Address:

Fermoy, Co. Cork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hyhy:Witam , panowie od jakiegoś czasu kapie mi olej ,chyba z przed miski olejowej , wczesniej myślałem że to turbo miwywala olej i miałem nie do końca szczelne połączenia z Int Coolerem. Wymieniłem IT i połączyłem wszystko dokładnie i chyba jest sucho. Popatrzcie na fotki , pytam tu bo nawet nie wiem do jakiego działu to się nadaje , acha ... czy te śruby po prawej stronie nie są niżej niż te po lewej ? . Cała ta część (nie wiem jak to się nazywa przed miską), jest mokra od oleju i ta okładzina też , czy może to być wina korka od miski olejowej ?

Z góry dzięki za pomoc

 

Ok panowie , nie pchac sie:hyhy: po koleji . Te sruby trzymajace uchwyt miski od przodu juz sa rowno ale to g.... dalo .Korek miski odpada bo sucho , uszczelka tez ok ( wyjalem ten material co oklada miske olejowa) , od gory (pokrywa zaworow) tez sucho , jutro wszystko rozbieram , nie wiem tylko czy zdjac zderzak i wszystko od przodu , czy nie ?

Image0086.jpg

Image0087.jpg

Image0088.jpg

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps.Pamietam o tych drzwiach ale narazie nic nie ma , jak cos to zadzwonie - pozdro

 

Krzyśku temat drzwi już nie aktualny - kupiłem całą blachę nową. Dzięki mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Piotr czy mozesz wrzucic kilka fotek zawiasow tylniej klapy??? Bede mial troche czasu w ten weekend wiec moze i umnie zrobilbym sobie otwieranie klapy z pilota :) Akurat szef ucieka odpoczac na kilka dni do Tunezji, wiec luz bedzie w pracy to na spokojnie powyginam sobie nierdzewke i nagram jakies spreżi :) Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich

 

Piotr czy mozesz wrzucic kilka fotek zawiasow tylniej klapy??? Bede mial troche czasu w ten weekend wiec moze i umnie zrobilbym sobie otwieranie klapy z pilota :) Akurat szef ucieka odpoczac na kilka dni do Tunezji, wiec luz bedzie w pracy to na spokojnie powyginam sobie nierdzewke i nagram jakies spreżi :) Z gory dzieki.

Podlaczam sie do tematu:hyhy:

 

Ps ,Jerry jak tam w kraju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj kasy poszlo tyle ze glowa boli :) We wrzesniu lece jeszcze raz, ale z przyjemnoscia bo bede zdawal na prawko kat. A :hyhy i mam nadzieje ze bedzie wszystko OK :) I powoli bede sie przesiadal na 2 kola:)

 

Jak beda foty to moge Ci tez pogiac potrzebne czesci :)

 

Jak tam spr z wyciekiem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności