Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam jakieś ładne alusy 17'' , dajcie cynk jak coś :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie szukam jakieś ładne alusy 17'' , dajcie cynk jak coś

Siema Krzychu. Akurat przeglądam kilka stronek i się napatoczyłem na aluski na gazecie ie,spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sobota bedzie ok nie wiem jak dlugo ale dam rade a tablice wariata gralem ale coz w pl to mandat i dowod leci tu jakos to jest fajniej w koncu to nie zagraza niebezpieczenstwu.polska to fajny kraj ludze sie z tym ze w ciagu dwoch lat beda te samochody rejestrowac nie chce go przerabiac.mnie sie jezdzi bez problemu .trzeba tylko z glowa jezdzic.tak ja sadze.stare tablice juz czekaja jutro troche pracy przy samochodzie to moze je tez zmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma Niemieckie tablice ze znaczkiem IRL i z county to trzeba trafić na zawziętego gardzistę, żeby się czepiał, bo jedyne czym nie spełniają wymogów to cyferka 0 z przerwaną linią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o przekladke to ma ktos moze jakis sprawdzony warsztat w polsce?bo w przyszłym roku chce wracać i nie chciałbym oddawać samochodu jakimś partaczom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o przekladke to ma ktos moze jakis sprawdzony warsztat w polsce?bo w przyszłym roku chce wracać i nie chciałbym oddawać samochodu jakimś partaczom!

 

po co przekladke wystarczy zrobic przeniesienie wlasnosci tak jak tu to robia polacy przyjerzdajacy jak to dziala niweiem od kumpla sie dowiedzialem.Polecam http://angliki.info/forum/ tam znajdziesz warcztat i porady polecam.No i ten artykol http://www.wykop.pl/ramka/1030047/minister-pozwolimy-rejestrowac-w-polsce-samochody-z-kierownica-po-prawej/#

Edytowane przez aro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,po czytam w wolnej chwili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekal z ta przekladka bo podobno polska wykozystala wszystkie przeciw rejestrowaniu samochodow z kiera po prawej i to juz sa chyba tyko miesiace i beda musieli ustapic barany jedne.nie lubie tego kraju i tez bede wracal i to mnie boli .to dziki kraj jest.ja jak cos nic nie przerabiam .jezdzilem trzy miesiace nie ma to najmniejszego problemu przynajmniej dla mnie.myslec trzeba i tyle podczas jazdy a 174 koniki pomaga bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o przekladke to ma ktos moze jakis sprawdzony warsztat w polsce?bo w przyszłym roku chce wracać i nie chciałbym oddawać samochodu jakimś partaczom!

 

Wejdź na forum UK , tam są też ci co wrócili i przekładki mają już za sobą , wiem że wszyscy robili u jednego gościa

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/72417-ZAGRANICZNY-OFF-TOPIC-czyli-rozmowy-o-wszystkim-bardziej-i-mniej-waznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o przekladke to ma ktos moze jakis sprawdzony warsztat w polsce?bo w przyszłym roku chce wracać i nie chciałbym oddawać samochodu jakimś partaczom!

 

z tego co wiadomo, to mazurek sie tym zajmuje.

mozesz podpytac Jacka, ostatnio wracal do pl i przekladal passata: http://forum.vw-passat.pl/members/92109-jacenty02

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,dzieki!mysle ze jakos ogarne temat,do powrotu jeszcze ponad rok więc mam czas;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko nabylem felgi aluski ale poprzedni wlasciciel mial chyba rozwalone gumy na przegubach i uwalone zaschnietym smarem z ziemia (od srodka) i pytanko jak to doczyscic? , korci mnie druciana szczota lub taki aluminiowy zmywak ... ale nie chce poniszczyc lub porysowac ... jakies sugestie? z gory dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakis rozpuszczalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jakis rozpuszczalnik

 

Bedzie white spiryt i szczota (ale nie druciak) , ciekawe ile mi to zajmie :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze spróbuj kerszerem zgrubsza

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trzeba go jeszcze miec :/: damy rade zaczynam w srode po nockach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wpadnij domnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wpadnij domnie :)

 

Wiesz nie chce sie narzucac ... ale mam do ciebie blisko z Portlaoise . Sroda po 15-tej ? czy czwartek od rana ? Przy okazji maly spocik :cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chce sie narzucac ... ale mam do ciebie blisko z Portlaoise . Sroda po 15-tej ? czy czwartek od rana ? Przy okazji maly spocik :cool

 

moze byc w srode bo i tak siedze w domu bo mam wolne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze byc w srode bo i tak siedze w domu bo mam wolne

 

To super , daj mi na priv dane do gps jak cie znalezc :cool , ja wysle ci nr tel , czy 6-pak wystarczy ? :fajny , pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności