Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja się piszę. gdzie te góry, o których piszesz? wodospad wszyscy znamy i może jednak tam, z resztą bez różnicy. aby termin spasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to fakt,bez różnicy.Czy to nie jest ten parking przy ogrodach? Myślę,żeby się spotkać przed bramą wodospadu,bo jak będzie padać,albo zdecydujemy pojechać w inne miejsce,to po co becalować za wjazd.Zacznijmy się zjeżdżać na około 12-tą,no i w sumie jest opcja bez kobiet,ale jak kto chce to oczywiście można zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdybym wziol psa :napieska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A weźcie i psy,przecież nikt nie broni.Chodzi mi tylko o to,że ostatnio,co po niektóre trochę marudziły (w tym i moja), i nie można było spokojnie pogadać,a np Andrzej "GOLAB21" przyjechał sam i miał spokój.A jesli chodzi o miejscówkę,to dlatego napisałem żeby się spotkać przed wjazdem,bo wtedy ustalimy,czy zostajemy tam,czy podjedziemy gdzie indziej.Chodzi również o pogodę.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi tam pasuje. Do zobaczenia w sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tylko paski czy moge podbić z "matką" T4?

A możesz przyjechać nawet na rowerze jak chcesz.U nas nie liczą się tak bardzo auta,co poznanie nowych ludzi.

Pozdro i zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zaproszenie-o której tak mniej-wiecej mozna podbijać? w czasie lunchu bedzie ok? pzdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujemy zbierać się koło dwunastej.Przypominam,żeby nie wjeżdżać pod wodospad,bo nie wiadomo co ustalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , przestawcie to na niedzielę w sobotę nie dam rady i jeszcze pytanie za 100 punktów , jak rano po nocy włączacie silnik jakie pokazuje Wam spalanie ? (w km/h) , bo coś mi chyba za dużo zaczął palić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Krzychu,ale juz chyba jest za późno żeby cokolwiek przekładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mine zaczyna na1.2 a po jakims czasie pokazuje 0.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz jest reklama z burkiem wlasnie leciala chyba ze to bylo przed koszeniem trawy i sniegiem.ci co wiedza o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla starej gwardii,która to nie patrząc na pogodę,kilometry i inne przeszkody, pojawiła się na kolejnym spotkaniu.

Wielkie dzięki:

golab21

bartusik69

paweliewelina

marpol

osobne podziękowania dla rośka,który mimo że nie mógł przyjechać,przynajmniej zadzwonił.

Dzięki chłopaki i do zobaczyska na następnym spotkaniu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ja pracowałem tego dnia. Ale mam nadzieje że macie jakieś foty. Prosze więc o wklejanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawać foty!!! wiele ich nie ma, ale zawsze coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już daje:

[ATTACH=CONFIG]67708[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]67709[/ATTACH]

Powyższe zdjęcia zrobione aparatem marki Iphone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że wszyscy się bardzo "interesują" tym co się tutaj dzieje.Większość często "krzyczy",kiedy robimy jakieś spotkania,a później i tak przyjeżdżają ci sami.Dodatkowo jak widzę,zbytniego zainteresowania naszym działem nie ma.Czy wszyscy faktycznie są tacy zapracowani,żeby słowa nie napisać do innych.

Oj źle się dzieje Panowie,a szkoda,bo ludzie którzy pojawiają się na spotach fajni,i można by zorganizować naprawdę fajną grupę.No cóż.Wolna wola każdego.Dobrze,że znalazło się chociaż tych kilka osób.

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności