Skocz do zawartości
oleksy

Jakie auto za 2tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba najbardziej opłaca się faworit, cześci tanie i dostepne, jak i w sklepie i na szrocie, silnik 8 zaworowy bez elektroniki wiec z najtanszą ins. gazowa problemów niebedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam się bardziej do WV Polo

Jeśli Kadet to hatchbac

Fiat uno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Uno to się wypowiem, bo takim śmigałem 92r, 1,1 na gaźniku z lpg-cholernie ekonomiczne (max 8l gazu w mieście, 6 na trasie lekko), silniczek bardzo żwawy, 5 biegów, wnętrze nad wyraz obszerne. Ogólnie mechanicznie się nie psuło, ale niestety, ze względu na blachę nie polecam, bo ruda żre go na potęgę. Ja osobiście szukam na zamianę za passka polówki 1,4d, ale są droższe niż 2koła w dobrym stanie, ale jeździłem takim jak brat jeszcze go posiadał i bardzo wdzięczne auto, bo przez dwa lata wymienił tylko przekaźnik od grzania świec czy jakoś tak, a spalanie ok. 3,8-4 litrów... ogólnie weź starszego vw=tanie części, żywotna jednostka o małej pojemności, i najważniejsze: VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o Oplu Kadecie?

Jeździłem 5,5 roku kadetem sedanem. Jedyna wada tego auta to postępująca korozja. Samochód prosty i tani w naprawach, przy tym niezawodny no i dający prawdziwą frajdę z jazdy. Uwielbiałem nim jeździć. Samochód z duszą, której nie uświadczysz w żadnym vw.

Polecam 1,6 lub 1,4 z LPG, bardzo dobrze współpracują z gazem i niewiele palą. Jeśli zdecydujesz się na kadeta, to koniecznie obejrzyj z kanału mocowania wahaczy, (najlepiej niech inna osoba porusza kierownicą). Jeśli wyglądają nieciekawie - odpuść sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam 1,6 lub 1,4 z LPG, bardzo dobrze współpracują z gazem i niewiele palą. Jeśli zdecydujesz się na kadeta, to koniecznie obejrzyj z kanału mocowania wahaczy, (najlepiej niech inna osoba porusza kierownicą). Jeśli wyglądają nieciekawie - odpuść sobie.

 

I kielichy z tyłu, gniazda amorów inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I kielichy z tyłu, gniazda amorów inaczej.

w rzeczy samej

 

A poza tym, to za te pieniądze warto brać każde auto, które jeździ, trzyma się kupy, wygląda jak samochód a nie przystanek i części do niego są ogólnodostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności