Skocz do zawartości
pawcio1987

Kontrola Stażysty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych!Jako,że odbywam staż na stanowisku kucharza,i szykuje sie kontrola z Urzedu Pracy,mam pytanko jakie prawa oni maja przychodzac na kontrole co sie zazwyczaj pytają co sprawdzaja itd.Chcialbym byc w miare obyty w temacie jak przyjda(miec grunt pod nogami):cool,może ktoś juz przechodzil cosik takiego badz zna sie od innej strony na tym.Poza tym mam pytanie odnosnie szkolenia BHP kto powinien za to zaplacic?Ja czy pracodawca?Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki odnosnie tej calej sprawy itp.Pozdrawiam:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szkolenie BHP odpowiada, pilnuje terminów i płaci pracodawca.

Co do kontroli to nie wiem, nie było okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki za info kolego ciekaw jestem tej kontroli co oni moga itd,ale moze jeszcze sie ktos wypowie co mial z tym do czynienia a jesli nie ja opisze po owej kontroli w pt.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

a co Ty jako kucharz masz do tej kontroli z UP?

od tego jest manager, kierownik, księgowa lub kadrowa...ew. właściciel.

 

Ciebie dotyczy kontrola Sanepidu..... musisz mieć aktualne badania w pracowniczej książeczce zdrowia, czapkę na głowie (chyba że jesteś łysy) i porządek na stanowisku pracy ;)

 

Za BHP odpowiada pracodawca (tak jak Święty powiedział ;) )

 

to tak na szybko......

 

jak coś to pytaj dalej ;)

 

 

pzdr

ps. co to za kontrola jak wiesz że będzie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za kontrola jak wiesz że będzie
Niezapowiedziana
Obecnie troszkę się przepisy zmieniły i kontrole muszą być zapowiadane. U mnie była ostatnio była kontrola sanepidu, którą zapowiedziano pisemnie miesiąc temu. W piśmie było napisane że będzie kontrola części kuchennej i gastronomicznej. Ale kobitki z sanepidu sprawdziły też część "hotelową". Na szczęście wychowanków nie było, pojechali na spływ a pokoje przed wyjazdem uporządkowali. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zapowiedziana dzwonili i mowili ze beda w pt.punkt 10:00,takze wielkie koledzy za porady czyli teraz wiem ze mam robic swoje itd a oni beda sobie gadac z szefostwem.Jeszcze raz dziekuje i serdecznie pozdrawiam.Opisze po kontroli co i jak przebieglo.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.No wiec tak kontrola była co prawda nie rychlo w czas bo sie spoznili 40min.Przyszli popytali jak sie pracuje czy mielismy szkolenie bhp itp,o przyslugujacym urlopie i takie tam.Na koniec podstepny z deczka pan spytal czy pracuje w sob badz nd.oczywiscie skwitowalem go mowiac nie.Raptem cala kontrola wraz z moja rozmowa i szefa z nimi trwala 20min niecale nawet.Nie wchodzili na kuchnie choc wysprzatalem ja dzien wczesniej z moim 2 kolega stazysta.Takze to tyle na temat owej akcji,wszystkim zainteresowanym badz oczekujacym takiej kontroli powiem: luzik i jeszcze raz luzik.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności