Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może gniazdo AUX jest zwalone skoro na 1/2 jacka działa bez zarzutu. Myślałem, że PSP na baterii nie daje rady i dźwięk jest cichy a jak ma ładowanie to jest OK ale podłączyłem PSP do kina domowego i tam dźwięk obojętnie, czy na baterii czy na ładowarce jest taki sam

 

wprawdzie to bylo juz 2 miechy temu, ale obstawiam problem z masa audio. Jezeli jest podlaczona ladowarka to masa zamyka sie wlasnie poprzez mase ladowarki i gniazdka zapalniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem na forum że są podobno dostępne adaptery ,które podpina się pod zasilanie radia ( przy zmianie z rcd 300 na 310) i nie trzeba się bawic w wymiane gateway'a i programowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przepraszam że się wtrącam ,jestem nowym na forum,imam pytanie. wymieniłem centralkę telefoniczną z3C0035729 na3C0035730 i na mfa pojawiała się opcja telefonu i informacja że telefon się inicjuje .ale dalej nic się nie dzieje telefon nie znajduje przez BT żadnych urządzeń proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat podłączenia telefonu był już wałkowany , ale w telefonie musi być włączony BT i ustawiony na publiczny ,oraz włączony zdalny tryb karty SIm. Po znalezieniu bedzie żądał wprowadzenia na telefonie kodu z FIS /MFA/ i powinno być ok. Poszukaj moich postów i postów Api13 , tam będziesz miał wytłumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest wszystko włączone ale telefon niczego nie znajduje nie łączy sie przez BT na MFA pisze telefon się inicjuje proszę czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz żądanie PIN-u w telefonie , a jak to nie pomoże to odłącz na kilka minut kabel od modułu Nokii pod siedzeniem pasażera i po podłączeniu próbuj znowu.

I jeszcze jedno , czy po wymianie modułu dołozyłeś kabel anteny do nowego modułu?

Edytowane przez zibi-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za chęć pomocy. Mam wyłączone żądanie kodu pin, kabel antenowy wypiołem z uchwytu na desce i podpiołem do modułu wypinanie i podpinanie modułu niczego niezmienia . Na mfa dalej pojawia się napis inicjacja telefonu proszę czekać,ten napis co jakiś czas zmienia się na napis z możliwościami ustawień telefonu ale ten komunikat jest nieaktywny nie można wnim niczego ustawić lub zmienić,te dwa napisy zmieniają się pulsacyjnie raz wyświetla się jeden raz drugi.Czy tego powodem może być uszkodzony moduł,czy jest możliwość sprawdzenia modułu czy nie jest uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dupabladaTemat jest rozwiązany sprzedawca sprzedał mi uszkodzony moduł.:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi czy jest możliwość podłaczenia MP3 do tego radyjka z obrazka :)

i drugie pytanie czy jest możliwość wymiany np dwóch przycisków (u mnie tj CD i TP )

1221380770.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie szybkie pytanko mam chcę kupić to radyjko

http://www.ebay.co.uk/itm/7-2-din-CAR-dvd-player-GPS-radio-VW-IPOD-TV-MP3-/260815255856?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item3cb9ccf930

i pytanie czy to będzie działać i czy będzie odbierać radio w polsce .

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie działać w PL (w europie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj lepsze bo takie to ci z 1 miesiac pochodzi a potem dym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie działac tylko pamietaj jak masz czujniki parkowania to zapomnij nie bedzie wizualizacji np tak jak na RCD i RNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

pamietaj jak masz czujniki parkowania to zapomnij nie bedzie wizualizacji np tak jak na RCD i RNS

czujników nie mam ale znalazlem takie coś

http://www.ebay.de/itm/FOR-VW-Skoda-Jetta-AUTO-RADIO-DVD-GPS-Navigation-NAVI-Bluetooth-PIP-HD-2Din-/130627292095?pt=Technik_Auto_Hi_Fi_Navigation_Einbau_Navigationssysteme&hash=item1e69fe4bbf

 

i jeszcze jedno pytanko czy muszę kodować gateway'a

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1500zł to Columbusa mozna kupic, i przynajmniej wsio pasuje. Zaraz panel od Climatronic wymienisz na nowy i nic nie bedzie się pokazywało. FIS-u to raczej nie obsługuje, jedynie kierownice multi. Odpusc te wynalazki, nie jeden się tu zachwycał wszystkomającymi Zenec-ami itp, a potem sprzedawali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny proble kupiłem golfa 5 2004 i jest tam radio 310 ,problem polega na tym ze raz jest podswietlenie radia a raz nie ma i radio raz sie wyłączy jak wyjme kluczyk a raz nie , podłączyłem sie vcds i nic mi nie pokazało próbowałem cos zmienc w tym sterowniku ale to nic nie dało raz jest podsietlenie a raz nie ma ,czy to wina sterownika i który to jest i gdzie on sie znajduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. ja mam ten sam problem co kolega marcinek40 tylko że w Jettcie A5 2006 r. Radio RCD 310 raz jest podświetlenie a za jakiś czas chcąc je włączyć podświetlanie wyświetlacza i przycisków nie działa. Radio dra wszystkie funkcję działaja a podświetlanie nie ma. Co to może być?? Pomocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yy padające styki od ekranu/panelu przedniego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że gdyby to były styki to wyświetlacz by mrugał czy przerywał..... a on jak się zaświeci to wszystko jest git nic się nie dzieje, Wyjmuję kluczyk radyjko gaśnie tak jak powinno być... a następnym razem ani podświetlania ani reakcji na kluczyk... z tym że gra i wszystkie funkcję działaja..... dup* blada :/:

Edytowane przez JettaA5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisjaj pobawiłem sie vcds i radio nie miało podswietlenia, pozmienialem cos w ustwieniach w vcds wgrałem i od razu właczyło sie podswietlenie , wczoraj znów nie było podswietlenia odłączyłem akumulator i podswietlenie jest , sam niewiem o co chodzi według mnie radio jest ok kwestia sterownika jak cos zmieniam to podwietlenie i wyłaczenie z kluczyka dział , moze trzeba wymieniac sterownik niech ktos sie wypowie kto ma w golfie 5 podłączone radio 310 i jaki ma sterownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności