Skocz do zawartości
emate

Myjnie bezdotykowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was kilka pytań, coś w rodzaju ankiety:

 

1.Jak często myjecie swoje samochody?

2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?

 

niżej foto poglądowe:

lan1411_copy1.jpg,mw700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki myjnie są na stacjach orlenu więc jest to dość tanie i dobre rozwiązanie i alternatywa dla myjni standardowych gdzie koszt jest w granicach 20 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się myć w sezonie letnim raz na tydzień i robię to na podjezdzie pod domem. Zimą myje rzadziej i korzystam wlasnie z takiej myjni. Automatyczne niszczą lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Jak często myjecie swoje samochody?

raz na 2-3 tygodnie

 

2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

sporadycznie, myjnia bezdotykowa

 

3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?

 

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź chłopaki, czekam na następne!

 

Adams, rozumiem że ty jesteś na nie bo myjesz auto we własnym ogródku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, zazwyczaj myję auta "we własnym ogródku" :) sporadycznie odwiedzam myjnie samochodowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''1.Jak często myjecie swoje samochody?''

 

Raz na dwa tygodnie

 

''2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

Tylko bezdotykowe- karcher np.''

 

''3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?''

 

Tak, od kiedy są myjnie bezdotykowe już nie czyszcze samochodu nie podjeździe. Oszczędzam dzieki temu dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Jak często myjecie swoje samochody?

co tydzień, jak brudny to częsciej (zimą 2x w tygodniu)

2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

Przeważnie te bezdotykowe, raz w miesiącu myjnia szczotkowa statoil (zawsze dokładnie zmyje taki osad z którym sobie bezdotykowe nie radzą)

 

3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?

 

Jest tego w cholere i jeszcze troche. Bezdotykówki powinny byc deko tańsze (umycie passata to co najmniej 15 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Jak często myjecie swoje samochody?

Raz w miesiącu.

2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

Ręczna.

3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?

Nie zamieniłbym myjni ręcznej na bezdotykową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emate, jeśli zastanawiasz się, czy warto taką myjnię zakładać - a tak wygląda ten wątek, jakbyś chciał sondować - to zdecydowanie warto :P

 

Jeśli mieszkasz w mieście > 30 tys mieszkańców i nie ma takiej myjni po Twojej stronie miasta (lub w promieniu kilku km) to w ciemno możesz otwierać ;)

 

Koszt zapewne jak wiesz - około 100 tys za stanowisko (choć może spadło).

Od naszych użytkowników nie zdobędziesz miarodajnych danych - za mała grupa, do tego może mają inne podejście do samochodów :) No chyba, że chcesz otwierać myjnie dla passatów :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że chcesz otwierać myjnie dla passatów

 

Mycie z woskowaniem i czyszczeniem wnętrza za 5 zł, piwo gratis. ;) Marudzenie klienta ze za drogo - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bezdotykówki powinny byc deko tańsze (umycie passata to co najmniej 15 zł)

 

ja się wyrabiam spokojnie w 8zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myje dosyć często na bezdotykowych ale zwracam uwage czy środki czyszczące są dobrej jakości bo spotkałem sie że były "lipne" i byłem raz i tam nie wracam Wole przejechać kilka km wiecej ale być zadowolony

Zazwyczaj wydaje za "FUL WYPAS" jakies 20 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widzę same pozytywy, czekam na więcej opinii. Na razie w moim 170tyś mieście jest jedna taka myjnia i chyba nieźle przędzie. Pisać pisać panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie widzę same pozytywy, czekam na więcej opinii. Na razie w moim 170tyś mieście jest jedna taka myjnia i chyba nieźle przędzie. Pisać pisać panowie

 

no to na co czekasz?!

 

w moim 5tys miasteczku właśnie powstają dwie takie myjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to na co czekasz?!

 

Dokładnie. Nie wiem po co te pytania, które i tak Ci w niczym nie pomogą.

W takim mieście to - jeśli masz kasę na wyłożenie na początek - zwróci się szybciej niż cokolwiek innego... Będzie trochę zabawy z ekologią ale przećwiczone już raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie widzę same pozytywy, czekam na więcej opinii. Na razie w moim 170tyś mieście jest jedna taka myjnia i chyba nieźle przędzie. Pisać pisać panowie :)

 

Jeżeli dysponujesz takimi środkami finansowymi albo jesteś w stanie je zdobyć to nie zastanawiałbym się. Wybrać dobrą lokalizację. Koszt wybudowania jest spory, ale zwróci się na pewno.

W mojej wiosce (ok 130 tys mieszkańców) są dwie takie myjnie. W tygodniu jest ruch, a wystarczy, że z rańca w sobotę lub niedzielę pokaże się słońce to obydwie myjnie są wręcz zapchane. W kolejce stoi po min 15 aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Jak często myjecie swoje samochody?

2.Jeżeli korzystacie z myjni to jakiego typu jest to myjnia?

3.Czy zamienilibyście dotychczasowy sposób mycia samochodu jeżeli w pobliżu powstałaby myjnia bezdotykowa samoobsługowa 24h ?

 

1. średnio raz na tydzień w sezonie letnim :)

2. bezdotykowa

3. -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim nie dużym mieście jest kilka myjni i na każdej jest "ruch" ja często myje właśnie auto na takich myjniach bezdotykowych (mam swoja ulubioną i tam myję) raz na jakiś czas pod domem jak większe mycie. Ogólnie interes niezły tylko jednak trochę trzeba wybulić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - jak brudny i mam czas i mi sie chce jak mam czas i chęci to u siebie na wsi do dyspozycji karcher na gorącą wodę pianownica itp minus mam wode z kamieniem

2 - bezdotykowe ale nie ehre bo tam jest mikroproszek i od niego matowieje clear więc pozostaje statoil z pianą w szczotce lub yelo-łka też z pianą w szczocie

3 - ..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności