Skocz do zawartości
-devil-

Sprzęgło wysoko bierze

Rekomendowane odpowiedzi

odpowietrzyłeś wysprzęglik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no odpowietrzyłem , biegi wchodzą jak w masło i nic nie szarpie tylko mnie to dziwi dlaczego jak jest założone nowe sprzęgło tak wysoko bierze coś musi być przyczyną ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w posiadaniu passata b5fl 02r 2.0 115 km . Wymienilem kompletne sprzeglo bralo juz przy koncu , teraz po wymianie jest troche lepiej ale dalej jest branie przy koncu moze ktos mi pomorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboj odpowietrzyc ale tak jak wyzej napisali koledzy, passat tak ma. Jesli masz z tym wielki problem to mozesz sprobowac jeszcze wymienic pompke sprzegla przy pedaleale to tez nie gwarantuje poprawy.

Porownaj jeszcze z innym passatem, moze ktos z forum byl by chetny na spota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik juz mi odpowietrzal i dalej bez zmian ;-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam podobną sytuacje wymienilem komplet sprzegla i przez 20km pedal byl miekki i lekko chodzil i lapal na samym dole i nie skrzypial a po 20km az do teraz mam juz 3tys nalatane pedal ciezko sie wciska (jak sie nagrzeje silnik to strasznie cos w nim skrzypi przy wciskaniu jak silnik jest wylaczony to bardzo skrzypi i strzela) lapie tak od polowy ale calkiem auto zaczyna jechac to w okolicy góry pedału i jak wlaczam R to zgrzyta

zeby nie zgrzytnelo musze najpierw wbic jakis bieg do przodu a potem r bo inaczej zgrzyta i to mocno

w sumie chodzi jak to stare sprzeglo a poprawa byla po wymianie na te 20km tylko

mechanik goda ze jest ok i sie uklada

wg mnie nie jest ok jak mnie noga boli po wciskaniu

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do prawidłowego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności