Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow mam problem i potrzebuje waszej pomocy

mam passata b5fl 2005r w ktorym byla navi mfd wer.g niestety zli ludzie mi ja ukradli i przez dlugi czas nie posiadalem radia w tej chwili udalo mi sie zakupic nawigacje identyczna oczywiscie z mapa pl. ale problem polega na tym iz po podlaczeniu sprzetu wszystko dziala procz glosu w prawdzie slychac glos z radia ale bardzo bardzo cicho i nie mozna go podglosnic niemam pojecia co mam zrobic aby radio zaczelo dzialac prosze o pomoc mam rowniez problem z antena gps a w sumie z koncowka otoz moja oryginalna koncowka z gpsa pasowala idealnie do gpsa ktorego mi skradziono ale niestety nie pasuje do gpsa ktorego kupilem teraz czy mozna przerobic sama koncowke prosze o pomoc gdyz juz nie wiem co mam zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom sobie DSP

 

Włączasz radio, przytrzymujesz jednocześnie klawisze 3 i 6 (pojawi się ekran z informacjami o wersji nawigacji) następnie przyciskasz i przytrzymujesz klawisz 2 (będzie piknięcie)

- wyłączasz nawigacje, czekasz chwile około 1 min i włączasz ją ponownie (musi się pojawić ekran powitalny i napis DSP w lewym górnym rogu).

Wyłączanie systemu DSP przebiega w tej samej kolejności.

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem i dziala dziekuje za pomoc a co myslicie o przerobce koncowki z gpsa czy lepiej dozucic druga antene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, by nie pasiła antena GPS. One chyba mają standardowe końcówki. Jeśli nie weź kup jakąś przejściówkę z Allegro i zamontuj sobie i powinno działać.

 

W sumie to pokaż fotki problemu - zaraz na bank się coś uradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności