Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ze wzlędu że nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi ,takich bardiej rzeczowych gdzie tego szukać zwracam się do was drodzy forumowicze mam stały błąd 0638 połączenie elektryczne2 silnik-skrzynia, niby jest wszystko ok ale przy zmianie z3na4 bieg coś go na chwilę przychamowuje i dalej jest ok choć czasami wejdzie mi tryb awaryjny to sporadycznie olej i filtr wymieniony silnik 1,9tdi automat 110KM:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i ze wzlędu że nigdzie nie mogę znależć odpowiedzi ,takich bardiej rzeczowych gdzie tego szukać zwracam się do was drodzy forumowicze mam stały błąd 0638 połączenie elektryczne2 silnik-skrzynia, niby jest wszystko ok ale przy zmianie z3na4 bieg coś go na chwilę przychamowuje i dalej jest ok choć czasami wejdzie mi tryb awaryjny to sporadycznie olej i filtr wymieniony silnik 1,9tdi automat 110KM:dupablada
po co otwierasz nowy watek ? tam nie dostales odpowiedzi ? http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=897359#post897359

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZanowny panie Wojtku niby Administratorze ,jeżeli rozwiązał bym problem to napewno nie zakładał bym nowego wątku w sprawie błędo 0638 a propo każdy elektryk miał niezły ubaw słysząc o przekażniku skrzyni biegów .Wydałem już prawie 1,000 zł i nic tak wiec dlatego pozwoliłem sobie na otwarcie tego wątku a pan mi go bezczelnie wyżucił do kosza - tylko jakim prawem skoro regulamin dość jasno mówi że jeżeli nie ma takiego postu to możemy go założyć. Są w tym kraju jeszcze ludzie którzy są nie tylko fanami aut ale też osobami które chcą pomóc komuś w potrzebie i jeszcze się znają w temacie.Mam nadzieję że nie czuje się pan urażony moją sugestją niemniej proszę na przyszłość nie podejmować tak pochopnych decyzji . Z poważaniem LISEK 102.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SZanowny panie Wojtku niby Administratorze

On nie jest administratorem :haha

 

każdy elektryk miał niezły ubaw słysząc o przekażniku skrzyni biegów

A skąd wziąłeś taki opis błędu? :zeco

00638 - sygnał kąta przepustnicy; podłączenie elektryczne do sterowania silnikiem moduł transmisji modułu sterującego

 

tak wiec dlatego pozwoliłem sobie na otwarcie tego wątku a pan mi go bezczelnie wyżucił do kosza

Powtarzam raz jeszcze - on nie ma takich uprawnień. Zrobił to ADMIN bądź moderator. A skoro to zrobił, to miał rację, gdyż...

 

jakim prawem skoro regulamin dość jasno mówi że jeżeli nie ma takiego postu to możemy go założyć.

Mowa jest o nowym poście (czyli nowym wpisie w odpowiednim temacie) a nie o nowym temacie - czujesz różnicę? :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

00638 - Engine/Transmission Electrical Connection 2

03-10 - No Signal - Intermittent

 

Podaj wszystkie błędy, które są w sterowniku silnika i sterowniku skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak się wkurzyłem ale jestem tutaj nowy i z kompem też dopiero się zaprzyjażniam tak więc mogą wystąpić takie nieporozumienia prosiłem o wyrozumiałość ok. A co do błędów silnika to brak jest tylko ten na skrzyni 0638 brak połączenia elektr, silnik skrzynia tak wywala na polskim vagu 4,9. Nie wiem gdzie tego szukać będę wdzięczny za pomoc,acha jeszcze ciekawostka jak jest zimny jest ok a jak już złapie 90 temp to wchodzi w awarie jak tylko dłużej postoje np.na światłach.:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakie masz kodowanie silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku czy mogę troche jaśniej bo chyba nie bardzo wiem o jaki kod chodzi ok. Sorki ale na tym akurat sie nie znam za bardzo. A wkurza mnie to wchodzenie w awarie dziś znowu stałem w korku woda 90 i zonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonaj auto-scan samochodu w VAG i wklej go w całości tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, Mam ten sam błąd objaw brak hamowania silnikiem bo zmiany biegów redukcje są ok- ktoś wie coś na ten temat czy oddać specjaliście (który pewnie sam nei bedzie wiedział:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności