Skocz do zawartości
Pawel_1983

RNS 510 - zmiana "skórek"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo proszę o instrukcję jak za pomocą VAG-a można zmieniać skórki w RNS 510 pomiędzy:

Sportsline - Highline - Premium

Mam najnowszego VCDS ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak to zrobić, już ponad 2 godziny szukam na forum i w googlach i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego wchodzisz w 37 nawigacja, długie kodowanie, pomocnik kodowania i przejedz sobie po poszczególnych bitach wyswietli Ci sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VCDS wchodzisz w navi, długie kodowanie i jak na rysunku ponizej opcja DISPLAY VARIANT i powinny byc 3 do wyboru

http://www.my-gti.com/wp-content/uploads/vw_rns_510_vcds_coding_4.jpg

 

Ma mozliwosc ogarniecia tego ktos z okolic Szczecina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że będzie to takie proste :) Dzięki za pomoc Panowie, zaraz pobawię się zmianą wyglądu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel daj znac jak zrobisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmienilem u siebie. Nie wiem dlaczego ale zaraz po przekodowaniu nic sie nie zmienilo. Pomyslalem ze nie bangla i sprobuje z tym powalczyc kiedy indziej. Pojechalem umyc auto i po jakis moze 15 minutach skorka sie zieminila. Nie pamietam juz jaka zostawilem ale teraz mam wszystkie przyciski czerwone. Fajny bajer. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo po przekodowaniu trzeba reset zrobić. Jak myłeś auto to pewnie wtedy sama sie zrestartowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam male pytanie jak zmienic skórki w rns 510 przy pomocy testera diagnostycznego dominator lub vas 5052 ( bo takie leża u mojego znajomego)....jedynie co mi sie udało to odblokowac dodatkowe menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersje oprogramowania? co w tym dodatkowym menu można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności