Skocz do zawartości
sushi

Montaż instalacji pod subwoofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Jako że przeszukałem (a przynajmniej tak mi się wydaje) zasoby 'wiedzy' forum i wujka google nie znajdując odpowiedzi na moje pytanie , postanawiam Was zapytać o poradę. Jak zdjąć wewnętrzne listwy progowe żeby nie połamać? Chodzi mi czy są montowane na klipsy czy na śruby (rwać czy odkręcać? choć śrub nie zauważyłem). Jako że pierwszy samochód nie chce sobie łamać wszystkiego na starcie - chyba sami rozumiecie ;) . Gdyby był ktoś w posiadaniu fotek JAK to zdjąć byłbym wdzięczny.

Samochód - jak w danych passek b4 '96

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w B4 jest tak samo jak w B3 to są montowane na takie jakby klipsy, zatrzaski, jeżeli dobrze pamiętam to ciągniesz w kierunku środka auta i lekko schodzi. Może ktoś zaraz potwierdzi bądź dopowie jak to jest w B4. :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram wypowiedź kolegi wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę pod temat, ale spytam o 3BG. Czy tak samo jest mocowane na zatrzaski? Ew. jak zdemontować środkowy tunel, żeby tamtędy puścić kable do suba?

 

pzdr, kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pzdr, kris

siemka kris

nie pamietam dokładnie jak jest w 3BG ale napewno też jest na zatrzaskach, bo śrubek żadnych nie ma, spróbuj tak samo ściągnąć jak w B4. ale już nie pamiętam, ściagałem progi w 3BG u kumpla przed zimą, dlatego już nie pamiętam, ale wystarczy na spokojnie popróbować, nie bać się użyć siły ale z wyczuciem ;) jeśli ja dałem rade (nie wiedząc na początku co i jak) to i Ty napewno dasz rade :]:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się podepnę pod temat, ale spytam o 3BG. Czy tak samo jest mocowane na zatrzaski? Ew. jak zdemontować środkowy tunel, żeby tamtędy puścić kable do suba?

 

pzdr, kris

 

Proszę: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1191&highlight=demonta%BF+tunelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności