Skocz do zawartości
michal1981

problem z zamkiem centralnym drzwi tylnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam VW Jetta rok 2007 więc myślę że centralny zamek jest taki sam jak w Vw Passat. Sprawa wygląda tak, że jeśli zamknę auto przez zamek od kierowcy kluczykiem to zamykają się wszystkie drzwi. Kiedy otworzę z kluczyka to otwierają się drzwi kierowcy a następnie mogę otworzyć pozostałe drzwi przyciskiem centralnego zamka w drzwiach kierowcy.

Problem pojawia się kiedy drzwi zamknę z pilota. Wówczas zamkną się wszystkie drzwi natomiast kiedy chcę otworzyć z pilota wszystkie drzwi to drzwi prawe tylne nie otwierają się-słychać tylko takie podwójne kliknięcie w tych drzwiach. Pozostałe drzwi się otwierają. Oczywiście tych drzwi już nie można otworzyć. Jak sądzicie w czym jest problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko wyczuć. możliwe że jest jakieś drobne uszkodzenie zamka lub złe kodowanie.

raczej stawiam na to pierwsze. musiałbym dotknąć żeby powiedzieć na pewno...

 

swoją drogą to jak 2-gi raz naciśniesz na pilocie na otwieranie to też powinny ci się wszystkie drzwi otworzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość micha12

Witajcie

ja mam podobny problem tylko że jak zamknę pilotem drzwi to po otwarciu od zewnętrznej strony się nie otworzą, dopiero jak otworzę ze strony wewnętrznej to po otwarciu ze strony wewnętrznej mogę otwierać od strony zewnętrznej do czasu zamknięcia pilotem lub w czasie jazdy, w czym może być problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności