Witam
Mam VW Jetta rok 2007 więc myślę że centralny zamek jest taki sam jak w Vw Passat. Sprawa wygląda tak, że jeśli zamknę auto przez zamek od kierowcy kluczykiem to zamykają się wszystkie drzwi. Kiedy otworzę z kluczyka to otwierają się drzwi kierowcy a następnie mogę otworzyć pozostałe drzwi przyciskiem centralnego zamka w drzwiach kierowcy.
Problem pojawia się kiedy drzwi zamknę z pilota. Wówczas zamkną się wszystkie drzwi natomiast kiedy chcę otworzyć z pilota wszystkie drzwi to drzwi prawe tylne nie otwierają się-słychać tylko takie podwójne kliknięcie w tych drzwiach. Pozostałe drzwi się otwierają. Oczywiście tych drzwi już nie można otworzyć. Jak sądzicie w czym jest problem???