Skocz do zawartości
flop1234

brak podgrzewania i regulacji lustereki

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem bo w moim pasku juz od kupienia nie ma podgrzewania lusterek,mam pełną opcję czyli skóra,climatronic itd,ale nie grzeją mi lusterka,aha i regulacja lusterek też dziwnie działa,jak wybieram lewe lusterko to reguluje się prawe i to nie w pełnym zakresie,i w dodatku jak chce ustawic do góry to jedzie do dołu,jakoś na odwrót,lewe wogóle nie działa,jak sprawdzam vagiem to wyskakuje bład brak podgrzewania lusterka lewego/prawego.wydaje mi sie ze podgrzewania chyba powinno być,zatem co moze byc nie tak?jakas kostka moze zle podpieta bo może było cos robione,czy jak,ale gdzie szukać przyczyny?jak to najszybciej sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od kupienia nie ma podgrzewania lusterek,

Spalone maty grzejne na szkłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Adam napisał. Spalone maty grzewcze. Łatwo się je wymienia choć przy tym zabiegu wymagana jest cierpliwość.

U tego allegrowicza kupowałem do swojego samochodu maty.

http://www.allegro.pl/item1013003046_maty_grzewcze_do_lusterek_gb_10.html

Jeśli się zdecydujesz na zakup to u niego kupisz także na prawą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do regulacji lusterek sprawdź moduł komfortu, u mnie po zalaniu też jakoś dziwnie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterka działają prawidłowo.Tak powinno być.Co do wymiany mat grzewczych to na pewno są przepalone.Nowe są takie:prawe lusterko-GB8S 105x80mm,lewe-Gb10S 140x80mm.Ale trzeba sprawdzić czy dochodzi prąd zanim kupisz nowe.

Edytowane przez grześ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,mam problem bo w moim pasku juz od kupienia nie ma podgrzewania lusterek,mam pełną opcję czyli skóra,climatronic itd,ale nie grzeją mi lusterka,aha i regulacja lusterek też dziwnie działa,jak wybieram lewe lusterko to reguluje się prawe i to nie w pełnym zakresie,i w dodatku jak chce ustawic do góry to jedzie do dołu,jakoś na odwrót,lewe wogóle nie działa,jak sprawdzam vagiem to wyskakuje bład brak podgrzewania lusterka lewego/prawego.wydaje mi sie ze podgrzewania chyba powinno być,zatem co moze byc nie tak?jakas kostka moze zle podpieta bo może było cos robione,czy jak,ale gdzie szukać przyczyny?jak to najszybciej sprawdzić?
zajrzyj pod fotel czy modul nie zalany a potem popatrz czy dochodzi prad do mat grzewczych a jak juz to sprawdzisz to dopiero cos kupuj moze cos ci sie innego stalo a nie jak koledzy mowia zebys juz kupowal ! najpierw posprawdzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze najpierw moduł komfortu,potem zasilanie na lustra,jak bedzie ok to widocznie maty są do kupienia.ogólnie wielkie dzieki

 

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:50 ----------

 

aha a jak się dostać do modułu komfortu?jak poznać czy był zalany itp lub czy jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł znajduje się pod siedzeniem kierowcy a dokładniej mówiąc pod dywanikiem tuż przy fotelu. Poszukaj w wyszukiwarce. Wielokrotnie były poruszane wątki o module komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok sprawdze najpierw moduł komfortu,potem zasilanie na lustra,jak bedzie ok to widocznie maty są do kupienia.ogólnie wielkie dzieki

 

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:50 ----------

 

aha a jak się dostać do modułu komfortu?jak poznać czy był zalany itp lub czy jest uszkodzony?

gdyby byl zalany :(

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=3866&highlight=modul+komfortu

a jak bedzie suchy i zasilania nie bedzie to bedziemy myslec dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lusterka działają prawidłowo.Tak powinno być.Co do wymiany mat grzewczych to na pewno są przepalone.Nowe są takie:prawe lusterko-GB8S 105x80mm,lewe-Gb10S 140x80mm.Ale trzeba sprawdzić czy dochodzi prąd zanim kupisz nowe.

U mnie też jednocześnie regulują się obydwa lusterka , to jest prawidłowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jednocześnie regulują się obydwa lusterka , to jest prawidłowo??

tak to jest prawidłowo, regulując lusterko lewe reguluje się też lusterko prawe, dopiero jak przełączysz na lusterko prawe to powinno się regulować tylko prawe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to jest prawidłowo, regulując lusterko lewe reguluje się też lusterko prawe, dopiero jak przełączysz na lusterko prawe to powinno się regulować tylko prawe!!!

jednak jest coś nie tak bo jak reguluje lewe to pojedyńczo działa a jak ustawiam prawe to lewe wtedy też się przesuwa...to mnie drażni bo wtedy przestawia się lewe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ednak jest coś nie tak bo jak reguluje lewe to pojedyńczo działa a jak ustawiam prawe to lewe wtedy też się przesuwa...to mnie drażni bo wtedy przestawia się lewe

I tak powinno być.To już było wałkowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zaóważyłem ze wsrod bezpieczników nie mam do lusterek bezpecznika,dziwne...bo nie ma tak chyba nawet przeprowadzonych kabli..moze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis zaóważyłem ze wsrod bezpieczników nie mam do lusterek bezpecznika,dziwne...bo nie ma tak chyba nawet przeprowadzonych kabli..moze sie myle
widoczniew masz tylko jojstik a podgrzewania nie masz proponuje ci opcje vin decoder w szukajce i dowiesz sie czy miales to w wyposazeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z Was spotkał się może z następującym problemem:

Lusterko pasażera niezależnie czy regulowane jest automatycznie z lusterkiem kierowcy czy indywidualnie, porusza się jedynie w dół i w lewo. Nie ma możliwości ustawienia lusterka góra/prawo. Drugie działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu - jak zdemontować regulacje lusterek ?? Urwała mi się gałka i obawiam się że będe musiał wymienić cały moduł. Czy wystarczy z zewnątrz podwarzyć czy ściągać tapicere??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżam post:)

Nic w temacie nie znalazłem, a sprawa dośyć drażniąca(jak cały temat urwanego lustrerka:/)

Jakiś gad(ze względu na adminów nie powiem, co zazwyczaj o kims takim myślę;)) urwał mi lusterko, było sobie grzeczne w prawych drzwiach, nikomu nic nie wadziło, a jakas menda po imprezie wyrwała całe:/

kupiłen używkę, miało działać i regulacja i ogrzewanie, niestety nie działa, ale nie wiem czy wina tego lusterka, czy cos si e zduypcyło u mnie, bo lewe, nie ruszane, działajace wcznieśniej umarło również:/

Bezpieczniki sa ok, moduł komfortu rozbirałem kilka kiesięcy wstecz, wszystko piknie, co jeszcze mogło sie podziać?

pozdr

Okazało sie, że wtyczka wypadła w pokrętle regulacji....

Edytowane przez Amigo33
done....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności