Skocz do zawartości
indi

Jaki rower treningowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Stanąłem przed wyzwaniem kupna roweru stacjonarnego dla matki. Kasa do wydania....bez przesady ale mysle 400-600zl moze byc mniej i ewentualnie wiecej ale raczej bez przesady:) cos mozecie polecic?ogladalem w decathlonie i w go sporcie...i bieda ogolnie w tej cenie:)poradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ci moge poradzic jak chcesz kupic cos na zrzucenie wagi to tylko TYLKO ORBITRECK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma byc rower:) dla mamy zeby zrzucila lenistwo i sie ruszala bo ledwo chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle 400-600zl moze byc mniej i ewentualnie wiecej ale raczej bez przesady

Za 400-600zł kupić coś porządnego, to będzie ciężko :(

Musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy, m.in na masę ciała mamy (bez złośliwości-producenci na to zwracają uwagę).

Ja ze swojej strony mogę polecić Tobie Kettlera Paso 107. Tutaj masz dwa ogłoszenia: http://www.allegro.pl/search.php?string=kettler+paso+107&description=1&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Nie wiem, czy jest jeszcze w sprzedaży-ja kupiłem dwa takie półtora roku i rok temu (jeden rodzicom, drugi przyszłym teściom)-w Makro. Kosztowały wówczas ok. 800zł brutto. Ogólnie rowerek jest bardzo cichy, dobrze wyważony. No polecam taki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzuce okiem na ketlera. dzieki za info a co do wagi to miesci sie w kazdej podawanej przez producenta czyli spokojnie ponizej 100kg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zwykly spacer wystarczy ?? a jak nie to to moze bys sie mamie o jakies wnuki postaral a to ja na pewno ruszy:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rzuce okiem na ketlera

Byłem dziś w Makro-mają Kettlera Paso 307, ale kosztuje 1096zł brutto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dziś w Makro-mają Kettlera Paso 307, ale kosztuje 1096zł brutto :(

 

Kettler to droga firma niestety-ale i jakość jest :ok: Zawsze można poszukać używki,jest ich trochę w necie.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup taki jak ja mam i pusc Mame z gorki...:taksobie :fajny

IMG_1258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze zwykly spacer wystarczy ?? a jak nie to to moze bys sie mamie o jakies wnuki postaral a to ja na pewno ruszy
wnukow ma juz lacznie 5..moze narazie mi sie nei spieszy zeby jej dokladac kogos:)

 

Kup taki jak ja mam i pusc Mame z gorki...
nie kupil bym roweru firmy kona:) pojechala by na rower i skonala:) chce zeby sie ruszala:)

 

juz cos tam brat znalazl i zamowil ale w tej chwili nie pamietam co to. jakos niskobudzetowo. zobaczymy jak bedzie chodzilo. podziele sie przeżyciami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajka sprawdzona i nic na ten temat więc zakładam topic.

Jako,że wiosna w pełni i lato tuż,tuż :beach: pora wymienić "bojler" na "kaloryfer":crazy: gubiąc parę kylo padło na rower :doh

Szukam więc roweru MTB lub górala do 1200 PLN z ramą 20" -alu.

Z szukaniem nie mam problemu wybór jest, prośba do was czy ktoś może polecić lub odradzić konkretnego producenta opierając się na własnym doświadczeniu zdobytym podczas eksploatacji welocypeda :pionierzy

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził temat bo też szukam rowerku. Tyle, że w moim przypadku chodzi o rower trekingowy, i kwota podobna - do 1000-1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wheeler'a to już lepsza marka razem z authorem itp , czuć jakość w jeździe , bardzo fajny do zwykłego użytkowania;) w pełni polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaco właśnie myślałem o tych producentach w grę wchodzi jeszcze Kelly's.Na allegro kupowałeś czy w LBN?Polecasz jakiś sklep w Lublinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
allegro kupowałeś czy w LBN?Polecasz jakiś sklep w Lublinie?
w Lublinie w sklepie , na Wigilijnej, boczna Nadbystrzyckiej przy fotoradarze, posiadają rowery lepszych marek author, wheeler,giant itp jest tam też serwis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu troche latalem w XC i odradzam authora bo bardzo latwo sie wgniotki na ramach robia. co do wielkosci 20" to pewnie osoba ciezsza (pnad 70kg:P ) radze zwrocic uwage na kola!! jest to najwazniejsza czesc roweru... najlatwiej poznac..jesli tylne kolo jest na 7 przelozen to bankowo nie brac bo jest na wielotrybie nakrecanym a ma byc kaseta..pytac czy tylne kolo jest na kasecie czy nakrecane w ten sposob w najtanszych rowerach mozna sprawdic czy kola sa byle jakie czy mega bylejakie:) jak cos moge doradzic w sprzecie podajcie linki lub cos to doradze jesli bede potrafil..z gory mowie nie napalac sie na tarczowe hamulce i tylne amortyzatory (tzw fulle) bo to nie ten przedzial cenowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos moge doradzic w sprzecie podajcie linki

fajnie,że jest ktoś oblatany w temacie oto kilka moich "wybrańców"

http://www.allegro.pl/item1064560912_merida_tfs_100_v_2010_velmar_piastow_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item1066893057_wyprzedaz_2009_wheeler_pro_09_m_wys_gratis.html

http://www.allegro.pl/item1059309929_rower_northtec_halcyon_vb_super_cena_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item1061917344_sklep_scott_najtaniej_rower_niebieski_aspect_nowy.html

 

jak znajdę coś godnego uwagi dorzucę link.indi z góry dzięki za cenne uwagi i rady na pewno wezmę je pod uwagę.Pozdr:ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat mi pasuje, tez szukam czegoś w tym przedziale cenowym tylko ja jeszcze zastanawiam się nad turystykiem...

Będę śledził temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cale zycie zajmuje sie rowerami z pasji,chetnie wam pomoge tylko napiszcie gdzie chcecie jezdzic tymi rowerkami jezeli macie cos na oku podsylajcie linki to sie wypowiem i doradze...:) Pare dowodow ze nie klamie...:)

100_468.jpg

100_474.jpg

100_3627.jpg

IMG_1258.jpg

Obraz 103.jpg

Obraz 115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem filmik ktory podrzuciels w innym watku z "pink" konkretny zjazd mimo iz na starcie wydawal sie latwy:) oni szukaja zupelnie innego typu roweru...popatrz na linki i tez sie wypowiedz:) zawsze co 2 glosy to nie jeden:)

 

wiec:)

ja bym wybral meride...lepsze kola- piasty sensowniejsze, amortyzator blokowany wiec na plaskim nie bedzie bujal..cena fakt wyzsza ale to z tego co pokazales najlepszy wybor

 

drugi wybor to scot - wiele czesci ktore sie ladnie nazywaja scot robi ktos tam jest to zwykly tani produkt zapewne wello lub cos takiego robi tanio i pod inna marke...

a jesli mialbym nie przeplacac to wheller - prawie to samo co ten scot.

jakbym mial taki wybor to bralbym meride

niestety ine bedzie tu wypasu z racji niskiego budzetu....ale jest najlepsza z pokazanych:)osprzet tez ciut lepszy...choc dla mnie to jakos duza roznica w cenie miedzy tym a whelerem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności