Skocz do zawartości
misieek86

Otwierająca się el. szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam następujący problem i może ktoś ma jakiś patent na to albo wie co można z tym zrobic.. Otóż jest u mnie mała szparka między szybą a zewnętrzną uszczelką w przednich drzwiach i problem zaczyna się jak pada deszcz.. Dostaje się wilgoc do tego silniczka i szyba sama się otwiera i z rana mam pół wnętrza zalanego :/ co można z tym zrobic? Jakiś spray wypierający wodę czy nowa uszczelka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana silniczka szyby z calym modulem sam to przechodzilem nie daje nic lutowanie modulu(daje na krotki czas)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbować dorwać inną uszczęlkę ;) a co masz na myśli pisząc mała szpara ? 2mm 6mm czy centymetr ? :D normlanie że jakaś mała ilość wody tam sie dostanie, u mnie tez nie przylega jakoś super, może jeszcze masz jakoś prowadnicę wygiętą albo szybe lub mocowanie mechanizmu jakoś krzywo zamontowane :) musisz sprawdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szparka taka z 1-2mm. ta szyne akurat to tyle razy rozbierałem i pasowałem że już lepiej nie będzie :) uszczelka chyba straciła swoja elastycznośc bo nie przylega na całej długości.. Ciekawe ile taka uszczelka może kosztowac w serwisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta uszczelka jest też prowadnicą szyby....koszt według ETKI to 149,45 EURO

 

proponuje pokombinować z ustawieniem szyby na podnośniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o tą uszczelkę chodzi.. Ta szpara co u mnie jest to jest w płaszczyźnie poziomej wiec ustawienie podnośnika raczej nie wiele zmieni.. na około szyba dochodzi prawidłowo tylko na dole jest szpara.. A cena to kosmiczna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a....nie skumałem o którą chodzi.... ta dolna kosztuje 51,18 EURO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydało by się ja wymienic moze nowa bedzie lepiej dolegała.. W tej uszczelce/gumce w środku jak sie nie mylę idzie jakaś blaszka co ją usztywnia i na krańcu drzwi i tak mi sie skorodowała i brzydko wygląda :P tylko cena troche sporawa jak za taka pierdółkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności