Skocz do zawartości
bambusik

Prowizoryczne odcięcie zapłonu

Rekomendowane odpowiedzi

zaloz kolego blokade skrzyni biegow - bearlock, w Polsce koszt okolo 450zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim mam juz od kupna "magiczny przycisk", ktory odcina pompe i komputer, umieszczony w niewidocznym miejscu. Sam generalnie go nie uzywam na codzien, ale jak zdarza mi sie zostawiac samochod w szemranej okolicy na pare dni to robie pstryk i moga sobie krecic do czasu padu akumulatora ;]

 

W skrzynce wszystko wyglada fabrycznie, cala magia ( z ciekawosci dokopalem sie przy prowadzeniu nowego okablowania do glosnikow i przekaznikow do swiatel ) poczyniona jest dalej. W sumie proste rozwiazanie, koszt tyle co przelacznik i metr kabla ( ze 2zl max lacznie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego to podpiąłeś?? Masz może jakąś instrukcje albo jakiś krótki odpis jak to zrobiłeś? Z chęcią bym sobie zrobił coś podobnego bądź nawet takie same, przełącznik mam, próbówkę, kabel, chęci też :):) Teraz tylko gdybym wiedział jak najlepiej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jutro kupię blokadę na kierownice lub drążek zmiany biegów, pytanie teraz która lepsza, tzn. chodzi mi o wygodę w użyciu, by nie ''cudowac'' za wiele.wsciekly

Zapomnij o blokadzie drążka zmiany biegów.

Niby wszystko ok ale masz wywiercone dziury w karoserii - a rudy nie śpi :P

Zainwestuj w jakiś "magiczny przycisk"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie chce wyczarować jakiś ''magiczny przycisk'' ale nie do końca wiem jak to zrobić. Myślałem by od bezpiecznika nr 18 pociągnąć ''dyskretnie'' jakiś kabelek i podłączyć pod jakiś zgrabny w dyskretnie umieszczonym miejscu,ale nie wiem jak tam dojść od tylnej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności