Skocz do zawartości
flame3

[B4] Białe ringi gumowe na opony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zastanawiam się nad założeniem takiego czegoś:

ringauto.jpg

 

 

http://www.garbusy.home.pl/sklep/catalog/product_info.php?cPath=66_464&products_id=2198

 

 

Mam czarne alufelgi, jak myślicie jest sens do passata B4 czy raczej nie zakładać? Może jakieś foty posiadacie? Kiedyś widziałem na starym audi 80 i całkiem całkiem to wyglądało. Opony mam 195/50/15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opony mam 195/50/15.

 

mysle ze na wiekszych felgach to by ladniej wygladalo. hm ale probuj. i tak zaraz wejdzie tu jakis tuningowiec i powie "festyn" "wies tuning" "agrotuning" "tani tuning" "nie rob z passata choinki" ale jesli tobie to sie podoba to zrob tak jak uwazasz.moim zdaniem na wieksze felgi to by sie nadawalo..daj zdjecie swojego paska to Virtual Tunning i tam ci zrobia fote jakby to wygladalo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego ale u mnie felgi to mają być czarne borbety z oponą 195/50/15.

 

e682fe8cd94096ee1ks6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdaniem na wieksze felgi to by sie nadawalo..

nie nadałoby się, bo będzie miał problemy ze spadającym whitewallsem...

 

Mam czarne alufelgi

podaj szerokość felg

 

jak myślicie jest sens do passata B4 czy raczej nie zakładać?

kwestia gustu

 

Może jakieś foty posiadacie?

zerknij do mnie do tematu (link w podpisie) do pierwszego posta

 

pamiętaj, że do whitewallsów potrzebujesz mieć w miare wąską felgę w stosunku do baloniastej opony. poza tym jeżdżąc na tym masz kilka zasad:

-zero ostrego brania zakrętów,

-zero ruszania z piskiem,

-wjazd pod krawężniki tylko pod kątem 90stopni,

-prędość maksymalna 100km/h.

 

Skąd takie zasady? Ponieważ jest to tylko nakładka którą wsadza się między oponę i felgę i przy łamaniu tych zasad potrafi ona wypaść urywając nakładki na błotnikach, listwy a w najgorszym przypadku rysując bok tak, że trzeba go malować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam felgę 7Jx15" ale wygląda na to że podziękuję, Super że mi nakreśliłeś temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bradzo to podoba. Może do B2 coś takiego wpadnie :D Tylko pod jakim hasłem szukac na allegro jeśli znaleść się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności