Skocz do zawartości
pawelito

porady medyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Orteze mam zakładam jak przeskoczy w kolanie tak że potrzebuje staram się unikać obciążania go, ale to bardzo ciężkie...

Mam coś takiego:

 

ja mam podobną tylko bez rzepów, naciąganą, ale to jest takie dorywcze jak już przeskoczy, a to niemiłe uczucie jak się chrząstka w kolanie miażdży i nap***la sromotnie, choć już się tego bólu nauczyłem. Warto by było to całkiem wyeliminować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tak sobie pomyślałem ;) ten wątek jednak zasługuje na większe grono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

fajny temacik... taka Dr. Quinn ;)

 

ja myślałem że się rozpisze o moich dolegliwościach.... przeskakujące kolano, ciężkie nogi, żyły w nogach, kręgosłup, rwa, prawy bark.........

...ale stwierdziłem ze nie będę zanudzał... bo wydaje mi się że to trochę "wróżenie z fusów" ;)

 

 

ja przyjąłem taką zasadę: jak się kiedyś rano obudzę i nic nie będzie mnie boleć...... to znaczy że nie żyje ;)

 

 

pzdr

ps. polecam Ketonal lub Tramal - do ustnie i w żelu... a najlepiej się w nim kąpać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. polecam Ketonal lub Tramal -

 

Taaaa, a później

 

 

ja przyjąłem taką zasadę: jak się kiedyś rano obudzę

 

Albo i nie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,jest pewien specyfik na wszelakie dolegliwości.To antidotum nazywa się BRO,gwarantuję,stosuję od zarania dziejów,i nigdy zdrówko nie zawiodło.Coś w tym jest...;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podejrzenie entezopatii rozcięgna podeszwowego, lekarz pierwszego kontaktu doraźnie zapisał ketosprej , niestety działa krótko, rano masakra czasami ciężko zejść po schodach.

co zalecasz poza chemią typu keto i inne syfy- dodam , że coraz częściej lekarze zaczynają działać jak choćby w UK , czyli ibuprom na wszytsko....żenua

 

jarod ma rację , kąpiel w tramalu ...i po bólu ;)

Edytowane przez martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po długiej przerwie.

 

Trochę mnie nie było. Trochę zmian w moim życiu- szukałem nowej pracy, znalazłem wdrażałem się itp. itd.

 

Jeśli ktoś potrzebuje porady to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się poskarżę. Od paru miesięcy mam problem z kolanem. Mocno boli, gdy siedzę dłużej niż 15 min. ze zgiętymi nogami. np. przy biurku. Najgorsze jest to, że ból najbardziej dokucza podczas długiej jazdy samochodem. Pół godziny za kółkiem i nie mogę już wytrzymać. Mam 2 m. wzrostu i ok. 135 kg wagi. Nie jestem grubasem. Nogi mam potężnie zbudowane i bardzo grube kości (0 złamań).

Jak rozprostuję nogi, ból natychmiast ustaje. Boli tylko prawe kolano. Aha, kiedyś grywałem w kosza, ale to było 15-20 lat temu.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie!

Ja niestety mam takie same objawy. To samo kolano. Straszny, rozrywający ból, jakby coś wstrzykiwano do stawu.

Może to być dolegliwość zwana chondromalacją rzepki.

Musisz zrobić minimum USG lub rezonans i do ortopedy.

Próbowałem wszelkich ćwiczeń i niestety nic nie pomaga.

Podobno zmniejszenie wagi zmniejsza objawy ale to nie takie proste. Ja mam 183 i ważę 97kg.

Sam też wybieram się do ortopedy....już z 6 miesięcy...

Szewc bez butów chodzi

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności