Skocz do zawartości
SNEYK

Czujnik bezwladnościowy , uderzeniowy...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy ktoś się orientuje gdzie znajduje sie wyłącznik bezwładnościowy w AUDI A4 1.6 , sprawa wyglada tak ze mój brat prawie dachowal i teraz silnik nie odpala, dodam że caly silnik i osprzet jest nienaruszony , kręci ale nie odpala. Dowiedzialem sie ze to może byc wlasnie ten " wylącznik bezwładnosciowy zwany też zbijakiem " ale nie mogę ustalić gdzie on się znajduje. Jeszcze jedno , czy w naszych paskach tez jest takie urządzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , czy ktoś się orientuje gdzie znajduje sie wyłącznik bezwładnościowy w AUDI A4 1.6 , sprawa wyglada tak ze mój brat prawie dachowal i teraz silnik nie odpala, dodam że caly silnik i osprzet jest nienaruszony , kręci ale nie odpala. Dowiedzialem sie ze to może byc wlasnie ten " wylącznik bezwładnosciowy zwany też zbijakiem " ale nie mogę ustalić gdzie on się znajduje. Jeszcze jedno , czy w naszych paskach tez jest takie urządzenie ?
ford mial przy nodze lewej pod plastikiem znam ten bol jak sie raz zacza wlanczac to wlaczal sie az go nie odciolem sprobuj tam przy lewej stopie go poszukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie , o innych autach piszą a o Audi nie ma nic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik gasi moduł air bag wysyłając tzw. crash signal. Nie ma takiego wyłącznika jak np. w renault. Podepnij pod VAG-a i zobacz co go boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat. Pożyczyłem od kolegi vw t5. Jadąc w nocy droga expresowa wpadłem w dziurę. Samochodem szarpnęło zdrowo i w tym samym momencie zgasł silnik,zgasły światła,licznik zatrzymał sie na 110km/h,obrotomierz na 2tys obrotów. Generalnie cały prąd zniknął oprócz oświetlenia w podsufitce. Czy taki efekt moze dać rozłączenie czujnika uderzeniowego? Moze ktoś przypadkiem orientuje sie gdzie ten sensor moze sie znajdować w T5?

Tak na marginesie,czy w naszych paskach tez jest takie ustrojstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności