Skocz do zawartości
KIZIOR

Zmienne działanie alarmu,dlaczego tak?

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko, zdarza mi sie ze czasami samochod sam sie zamknie i uzbroi po czasie 30s-1min a czasami musze go zamknac pioltem, zna ktos moze przyczyne tego?? mial ktos taki problem

Edytowane przez KIZIOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

 

Napisz ten tytuł po Polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze założony i podłączony alarm powinien się sam zamykać i uzbrajać gdy wszystko jest zamknięte

sprawdź VAG błędy może zamki wariują i nie dają sygnału do uzbrojenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie dlaczego czsami daje ten sygnal ale to jest bardzo rzadko, moze jakas wtyczka jest niedokonca wlozona lub jakies kabelek nie jest wwsadzony do konca, kiedy podpisany mialem vag i nic nie wykazywalo a tak samo sie zamykal, jest jakis jeszcze sposob na sprawdzenie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zamknąć samochód i po 5 sec znowu nacisnąć zamykanie. Jeżeli nie będzie sygnału to naciśnij jeszcze raz. Alarm oczywiście fabryczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak fabryczny, a co mi to da? co to ma za zadanie takie zamykanie? bedzie pozniej sam sie zamykal?mozesz dokladniej mi to opisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz dokładniej opisać swój problem ? Bo może i trochę nie rozumiem. Chcesz żeby samochód sam się zamykał po czasie 30s-1min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie chce aby samochod sam sie zamykal tak jak powinien sadze, a o to chodzi ze 1 raz za 100 razy sam sie zamknie a takto musze pilotem zamykac, sadze ze opisalem to jasno,tak?

Edytowane przez KIZIOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogolnie chce aby samochod sam sie zamykal tak jak powinien sadze, a o to chodzi ze 1 raz za 10 razy sam sie zamknie a takto musze pilotem zamykac, sadze ze opisalem to jasno,tak?

 

hmm chodzi o to ze jak otworzysz samochod pilotem i nie otworzysz drzwi to powinien sie zamknac sam po jakims czasie tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak znajomy mi powiedzial ze dokladnie tak ma byc a takze jak zamkniesz drzwi i chyba po jakims czasie same tez powinny sie uzbroic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak znajomy mi powiedzial ze dokladnie tak ma byc a takze jak zamkniesz drzwi i chyba po jakims czasie same tez powinny sie uzbroic

 

jak juz otworzysz drzwi i zamkniesz to sam sie nie uzbroi alarm , tylko jak otworzysz pilotem a nie otworzysz drzwi to wtedy po jakims czasie powinien sie uzbroic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto przy zamykaniu nie miga Ci kierunkami, to jeżeli je otworzysz i będziesz czekał aż się zamknie to się nie zamknie, bo któryś zamek niedomaga. Wsiądź do auta, zamknij auto z pilota i od środka (po zamknięciu z pilota) spróbuj otworzyć któreś drzwi przez pociągnięcie klamki wewnętrznej. Jeżeli któreś się otworzą, czyli są niesprawne, nie ryglują się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zamkne to miga mi kierunkami, a powiedz mi czy kolega ma racje? ze alarm sam sie zazroi pod warunkiem ze nie otworzysz drzwi?? a jak otworzysz drzwi i zamkniesz to nie ma szans zeby albrm sam sie zazbroil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak otworzysz drzwi i zamkniesz to nie ma szans zeby albrm sam sie zazbroil??

Nie ma takiej opcji. Jeżeli otworzysz drzwi to już się nie zamknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah ja mam tak samo wczoraj siedzialem w pasku zostawilem kluczyk w stacyjce ale nie przekreciłem go drzwi byly zamkniete ale po ok 30 sekundach auto samo się zamkneło czyli uzbroiło :D i nie zauważylem u urwałem bodajrze linke od klamki wewnetrznej :P heh wiec nie zostawiaj np. na stacji benzynowej kluczyka w stacyjce i nie zamykaj drzwi bo ci sie sam zamknie i nie wejdziesz

 

edit//

 

faktycznie z mojej strony otwiera wszystkie drzwi ale juz ich nie zamknie ale zamyka od drzwi pasażera hmm ktos mi kiedys na forum pisalem o mikrostyku ale drzwięku otwartych drzwi nie mam :/

Edytowane przez Greg^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne nie działa u Ciebie zamek drzwi kierowcy i nie sygnalizuje otwarcia drzwi, dlatego się zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko, zdarza mi sie ze czasami samochod sam sie zamknie i uzbroi po czasie 30s-1min a czasami musze go zamknac pioltem, zna ktos moze przyczyne tego?? mial ktos taki problem
kolego jest to normalne co dzieje ci sie z autem mam to samo jak otworzysz fure z pilota i wedziesz do niej cos wezmiesz i zamkniesz tylko drzwi i stoisz kolo auta rozmawiasz z kolega to bedzie caly czas otwarte .Ale jesli zaluzmy bedziesz w sklepie idziesz do auta otworzysz z pilota i nagle przypomnisz sobie o czyms i sie wrocisz do sklepu a nie dotknoles zadnych drzwi nic nie robiles z autem i zapomnisz go ponownie zamknac twoj alarm zrobi to za ciebie :) jest to zabezpieczenie gdyby przypadkiem nacisna ci sie guzik z pilota w kieszeni a ty bys szedl do domu auto nie bedzie tykane drzwi otwierane alarm zamknie drzwi i sie ponownie uzbroi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem nowym użytkownikiem forum i mam problem z alarmem otóż kiedy włanczam alarm zaczyna wyć i nie sposób go wyłączyć tylko przyciskiem w bagażniku to chyba napadówka się włancza wtedy nie wiem:dolamam czy może to być związane z krańcówką ostatnio zauważyłem że jedna mi nie chodzi. Pomoże ktoś ?

 

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

 

Jeszcze dodam że alarm fabryczny:serducho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem z alarmem

Z ortografią też Ci kiepsko idzie ;)

anczam
ancza
:zeco
czy może to być związane z krańcówką ostatnio zauważyłem że jedna mi nie chodzi.

Jak najbardziej - mikrostyki do czyszczenia/wymiany. "krańcówka" podaje do alarmu, że drzwi masz otwarte więc uruchamia alarm.

Poczytaj

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=18834&highlight=alarm

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=19619&highlight=alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności