Skocz do zawartości
olo-o3

Nie mogę zainstalować interfejsu KKL USB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zainstalować interfejsu KKL USB ani na VISCIE ani na XP. Mam sterowniki ale nie daje rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierz inne sterowniki, na spokojnie przeczytaj instrukcje jezeli masz jesli nie napisz PW a podesle Ci co bedzie trzeba. Na viscie dziala-mam zainstalowany wiec w 100% dziala. Pamietaj o prawidlowym przypisaniu portu usb w kompie do portu w vag-com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w podpisie mój adres meilowy.Prześlę przetestujesz.:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś pomoże w znalezieniu sterowników do K-LINE INTERFACE, dostałem w "spadku" kabel i taki właśnie opis mi sie pojawia w "menadżer urządzeń", próbowałem różnych sterowników, ale niestety bez powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś pomoże w znalezieniu sterowników do K-LINE INTERFACE, dostałem w "spadku" kabel i taki właśnie opis mi sie pojawia w "menadżer urządzeń", próbowałem różnych sterowników, ale niestety bez powodzenia...

 

wiecej nic nie masz??? zadnej nazwy?? bo interface to ogolna nazwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kabel KKL i chace sie troche pobawic w pasacie. I teraz czy on podejdzie do mojego AWXa, co teraz musze zrobic. Sciagnac VAGa i jakies sterowniki tak? Napiszcie mi prosze krok po kroku plus jakis potrzebne linki. Vag jeszcze nie mam tez?

Pozdr

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam kabel KKL i chace sie troche pobawic w pasacie. I teraz czy on podejdzie do mojego AWXa, co teraz musze zrobic. Sciagnac VAGa i jakies sterowniki tak? Napiszcie mi prosze krok po kroku plus jakis potrzebne linki. Vag jeszcze nie mam tez?

Pozdr

dzieki

Ech, lenistwo.... :nono

Wsio jest na Forum:

1. KKL'em to raczej nie poszalejesz - w Twoim roczniku to już raczej tylko CAN

Interfejs OBDII - jaki wybrać

2. Programy...

3. Ustawienie komunikacji...

4.

apiszcie mi prosze krok po kroku plus jakis potrzebne linki
takie rzeczy tylko w ERZE. Czytać, czytać, czytać - wszystko pięknie opisane na Forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności