Skocz do zawartości
Awariall

przerywanie przy skręcie w lewo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem jak przyśpieszam w zakręcie w lewo to samochód delikatnie przerywa, tak jak by mu brakowało paliwa, dzieje sie to tylko przy niskich obrotach 1000-2000 obr/min. Na prostej i skręcie w prawo nie ma takiego zjawiska. Nie wiem czy to coś z silnikiem czy przeniesieniem napędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niskich, to może być filtr paliwa. Ewentualnie coś z pompą w zbiorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przy skręcie tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile miałeś paliwa w baku?

 

...może to być jeszcze wina jakiejś poluzowanej wtyczki... ale to można szybko wyeliminować podlgądając błędy (czy są).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - przypchany filtr, mało paliwa w baku, pompa nie zassała odpowiedniej ilości i przydławiło silnik. Zobacz czy błędów nie ma - jak to marecek pisał. Może coś pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu to obserwuje ale nie interesowałem się tym bo prawie nie odczuwalne sa szarpnięcia. Nie jest to wina braku paliwa, bo dzieje sie to na lpg i pb. Komputer pokazuje standardowe bledy wywalane przez gaz. Musze się tym zainteresować bo mam też audi 2,5tdi 180km i wczoraj padła skrzynia TT, bez żadnych objaw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz poduszki silnika i skrzyni :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdz poduszki silnika i skrzyni :hmm

A co to ma do przerywanej pracy silnika? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze poprostu skace mu silnik :niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczna sprawa jest u mnie. Bez różnicy czy na gazie czy pb w przedziale od 2000 do 3000 jest zjawisko takie jakby ok. co sekundę było wypadnięcie jednego zapłonu. Na niższych i wyższych obrotach silnik pracuje równo. Błędów brak. Zjawisko przyznam ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności