Skocz do zawartości
Gość dejok555

problem z gazem śmierdzi na wolnych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dejok555

witam wszystkich miłosników passata mam problem posiadam passata 1,8 RP w gazolinie zaczeło mi smierdziec gazem spadły mu troszke obroty a za to spalanie sie zwiększyło!!!ak ma ktos jakis pomysł to dajcie znac najlepiej na mój email [email protected]

z góry dzieki

pozdr. :vw::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% mikser w instalacji gazowej do wymiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pannonia
na 90% mikser w instalacji gazowej do wymiany

też tak sądzę (miałem kiedyś auto z LPG) - i już nie chcę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siem!!!

dejok555, Mozesz sobie zrobic testerek...troche jakiegos plynu np: do naczyn (lepsza jest woda z mydlem)pedzelek lub jakis atomizer i... smarujesz lub fukasz po polaczeniach,zaworach inst.lpg.Jezeli nie ma nieszczelnosci mozesz miec zbyt bogata mieszanke (czyli regulacja)Smrodek i spadek mocy + nadmierne spalanie wystepuja przy peknietej membranie e reduktorze!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wlado40

Miałem ostatnio podobny objaw. Zaczął dużo palić gazu. Jadąc na gazie i zatrzymując się np. przed skrzyżowaniem czułem w aucie gaz, ale tylko przy zimnym silniku. Potrafił także, gdy był zimny zgasnąć i generalnie ciężej odpalał. Kupiłem zestaw naprawczy do reduktora i wymieniłem wszystkie części z zestawu. Jak ręką odjął. Silnik zaczął ładniej pracować, także ciszej. Auto zrobiło się zrywniejsze bardziej niż wtedy gdy miałem sprawną instalację gazową. Mam nadzieję, że i spalanie się zmniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności