Skocz do zawartości
Alvares

Brak powiadomienia na maila o sybskrypcjach tygodniowych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, mam zasybskrypcjonowane kilka tematów, te które mam ustawione na codzienne oraz natychmiastowe powiadomienia na maila przychodzą normalnie, te którą są ustawione na tygodniowe nie przychodzą w ogóle. W jaki dzień powinienem dostać maila o tygodniowych subskrypcjach? Podejrzewam że w poniedziałek po północy... I już drugi raz zdarzyło się że w poniedziałek nie dostałem żadnego maila o sybskrypcjach codziennych. Że tak zapytam: WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cierpliwości... dostaniesz do końca dnia ;)

 

---------- Post added at 09:47 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

 

po wczorajszej bombie pocztowej zostało jeszcze około 7 tysięcy maili do przepchnięcia. W kolejce czeka 39 wiadomości do Ciebie [więc są, nie zginęły]. Przewidywany czas opróżnienia kolejki serwera pocztowego przy obecnym tempie to godzina 13-14 ;)

 

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

 

no dobra, trochę przesadziłem z godzinami. Do 18 powinno się wszystko wypchnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przewidywany czas opróżnienia kolejki serwera pocztowego przy obecnym tempie to godzina 13-14

 

---------- Post added at 10:46 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

 

no dobra, trochę przesadziłem z godzinami. Do 18 powinno się wszystko wypchnąć

:doh :lol

Myślałem że cos nawaliło i nie dostane w ogóle, ale ważne że będzie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3606 wiadomości w kolejce.... 5 wiadomości / 10 sekund ... 30 wiadomości na minutę co daje jakieś 120 minut do całkowitego "wypróżnienia" ;) czyli wstępna estymacja była trafiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności