Skocz do zawartości
dominik7

Puka przy przyspieszaniu...

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi telepie przy przyspieszaniu. Odglos przypomina tluczenie jakiegos tworzywa o siebie; nie jest metaliczny...

Dodam ze pukanie ustaje gdy wcisne sprzeglo :taksobie ...

Dzis ustalo na jakis czas, gdy auto mialo ciezko na Zakopiance.Potem jednak to samo bylo.Odglos nasila sie wraz ze wzrostem predkosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód do góry lub na kanał i sprawdź na pracującym silniku. Przyczyn może być kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może poduszka pod silnikiem któraś albo panewki sie kończą co miało miejsce u mojego sasiada le to było jak sie dodawało gazu takie pukanie u mnei tak było jak mechanik zle zapłon ustawił i dostawał albo za póznego albo za wczesnego i to tez było jak dodawałem gazu w granicach 1500-... obrotów a na wolnych było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% przegub wewnetrzny ,wczoraj to samo robilem w rodzicow samochodzie T4. Jak wcisnalem sprzeglo to cisza, czy kola skrecone czy nie skrecone pukalo a podczas jazdy mniej wiecej na stalych obrotach cichlo.

 

Podjedz na kanal i przyjrzyj sie temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na poduszkę pod silnikiem, kanał wszystko wyjaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza jest jedna. Bez kanału niczego nie stwierdzisz. A my możemy zgadywać bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Diagnoza jest jedna. Bez kanału niczego nie stwierdzisz. A my możemy zgadywać bez końca.

 

Dokładnie dlatego zapraszamy do podziwiania swojego autka od spodu z kanału powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przysłuchaj czy to półoś a może przegub, bo wkońcu sie zatrzymasz i będziesz wiedział co;] w dieslu wątpie żeby silnik padał powoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności