Skocz do zawartości
Byku21

przeróbka B4 anglika

Rekomendowane odpowiedzi

może mi ktoś napisać czy dużo roboty jest z przerobieniem anglika,bo tanio auta są u mnie w okolicach...passat B4 variant...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z każdym paskiem tylko części tańsze musisz wywalić grodź, a magiel deskę pedały i elektrykę przełożyć ogólnie zabawa na 2 tygodnie bedzie kosztować do 5000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to tak jak z każdym paskiem tylko części tańsze musisz wywalić grodź, a magiel deskę pedały i elektrykę przełożyć ogólnie zabawa na 2 tygodnie bedzie kosztować do 5000zł

Chyba w b5 bo napweno nie w b4, gdzieś czytałem o przekładce, wyspecjalizowana firma robi to w 1 dzień za 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na tym forum czytałem o przeróbkach np Vectre i E36 jest łatwo przerobić, wiele części pasuje tak samo pewnie z paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba b4 to juz nieoplaca sie przekladac, b5 mozna trafic w uk za smieszne pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no można ale i stan techniczny jest śmieszny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,co do stanu technicznego to wiekszosc bije na glowe te szroty co z Niemiec sprowadzali.W uk nie ma chyba auta zlozonego z dwoch lub po 10 dzwonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam B4 tylko blachy liche,więc anglika B4 kupię i przekładkę zrobię...ścianę grodziową,żeby mi ktoś przespawał,bo resztę to sam zrobię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak że są miejsca w ścianie grodziowej zeby wyciąc otwory bez wycinania calej ściany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie b4 jest tańsza
Mielke, czytaj uważnie, w aukcji wyraźnie pisze: "PRZEKłADKA PRZERóBKA DO ANGLIKA VW PASSAT B4 .ORAZ DUżO INNYCH CZęśCI." , czyli to nie jest koszt robocizny za przekładkę, a jedynie samych części do tego potrzebnych.. raczej nikt się tego nie podejmie za minej niż 1500zł czyli z częściami jakieś 2700-3000 bo na pewno coś nie będzie pasowało i czegoś będzie brakować.. dolicz koszty rejestracji.. no i zawsze będzie widać, że to angol.. a później go nie sprzedasz nawet za 5000 zł.. Wg mnie, nie jest to opłacalny interes..nie ten model paska..;/ Edytowane przez Vipergti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest auto dla mnie,mam je 2lata,ale szrot kupiłem i coś z tym trzeba zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale szrot kupiłem i coś z tym trzeba zrobić...

Rozbierz na części i rozsprzedaj.. to jeszcze jakoś na tym wyjdziesz..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozbierz na części i rozsprzedaj.. to jeszcze jakoś na tym wyjdziesz..

full opcja bez skóry i 12kk dałem a na części to zanim sprzedam to trochę minie i szkoda kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściana grodziowa jest inna.

Co do przekładki:

-Tak się zdaje, ale trochę to roboty jest. Ściana grodziowa, do tego maglownica(drążki są takie same). Przewody hamulcowe i od ABS bo inaczej trochę idą(wiadomo z innej strony serwo). Do tego instalacja. Będziesz musiał przełożyć starą( z europejczyka) jak Ci podpasuje wyposażenie, chyba, że uda Ci się ją obrócić stronami. Dodatkowo będziesz musiał przerzucić instalację w drzwiach stronami. A zapewne jeszcze coś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajomy mówił,że w ścianie otwory są więc z nią nie ma problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbierałem anglika, to powiem, że w angielskiej wersji nie ma otworów na europejską. Gdyby były to sam bym sobie przełożył kilka;) chcesz to w niedzielę pstryknę Ci zdjęcie ściany już prawie rozebranej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo kolego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności