Skocz do zawartości
mielke

klon passata

Rekomendowane odpowiedzi

 

Klon z Kija :lol Moim zdaniem to żadna konkurencja dla Passata...W końcu VW to pożądna marka,czego o Kia nie można powiedzieć,przynajmniej ja tak to widzę.Z resztą sama nazwa tego modelu jest już zabawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no, Patryk_ - ta KIA Ceed to im nawet wyszła.. Jeździłem tym trochę i naprawdę cholernie fajne autko. Dodatkowo za taką kasę. Jednak co do większego modelu i chrzczenia go mianem "konkurencji" dla passata to chyba już nieporozumienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i chrzczenia go mianem "konkurencji" dla passata to

no bardziej tu pasowała by superb kombi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie no, Patryk_ - ta KIA Ceed to im nawet wyszła.. Jeździłem tym trochę i naprawdę cholernie fajne autko. Dodatkowo za taką kasę. Jednak co do większego modelu i chrzczenia go mianem "konkurencji" dla passata to chyba już nieporozumienie ;)

 

No może trochę rzeczywiście za bardzo pojechałem ;)

Ale co do porównania,no to napewno odpada...

 

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:44 ----------

 

no bardziej tu pasowała by superb kombi :)

 

Dokładnie,tak samo myślę w temacie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiamagentis2011przeddeb.th.jpg

ten przod troche taki :kwasny zalatuje troche mondeo?

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta KIA Ceed to im nawet wyszła.. Jeździłem tym trochę i naprawdę cholernie fajne autko.
Jako pasażer na tylnej kanapie w srebrnym samochodzie??hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tył też zalatuje troche jak z mondeo. Już bardziej to będzie "konkurencja" dla Mondeo. Jednak lepiej pasuje tutaj słowo, tania alternatywa dla szarego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żadna konkurencja. Nie to że jestem na nie, chociaż szczerze mówiąc zastanawiałem się jak potoczą się losy koncernów koreańskich kiedy o w latach 90-tych aż huczało od wiadomości o plajtach koreańskich gigantów (Kia,Daewoo). Że nie wspomnę o samobójstwach dyrektorów tychże firm. Po kilku latach Kia zaczęła wypuszczać nowe modele aut, sorento ma nawet niezłe opinie. Teraz mamy nowe modele aut które zdobywają serca polaków i nie tylko. Daewoo po niezłym starcie w FSO i sprzedaży aut w kraju malucha (zresztą projekty aut produkowanych w w/w zakładach to wymysł włoskich stylistów) kończy produkcję w naszym pięknym kraju a gdzie się przenosi? Oczywiście na wschód gdzie np. w Gruzji model Tico jest najbardziej pożądanym autem, zresztą najczęściej kradzione auto. Czy następne daewoo czy kia zagrozi passatowi? Szczerze w to wątpię. Ale jako auto oszczędne (silnik diesla) mają niezłe notowania. W naszym kraju kiedy zarabia się jak się zarabia zawsze będą miały wzięcie takie auta. Inna sprawa że jeśli ktoś produkuje oprócz aut pralki czy lodówki to nie wzbudza u mnie zaufania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artykuł jak artykuł, ale te opinie poniżej tego tekstu to mnie dobiły:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności