Skocz do zawartości
jamal_2005

Swap silnika z R36 do diesla ???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam czy jest to mozliwe ??? Mowie o calym silniku z ECU. Jak jest ze skrzynia ??? Czy takie samo DSG jest w Rce i np w dieslu ?? Jak mocowanie silnika. Ma ktos jakies pojecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz komplet silnik z osprzętem + skrzynie to przekładaj powinno pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zegary, hamulce i tysiąc innych rzeczy... w ogóle nie oplacalna zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinno sie przekladac dsg z innych silnikow.maja wpisane momenty obrotowe z okreslonego silnika.zbiornik paliwa wiazki ,skrzynki bezpiecznikow,wydech itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Jamal kup sam zderzak o r-ki będzie z 20 koni więcej ,ja też zyskam bo pogonisz mi dokładkę hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie kwestia programu skrzyni ?? Czy mechanicznie tez sa jakies roznice czy tylko soft ??

 

 

Hehehe a ten dalej z ta dokladka mnie meczy. Nie no tak pytam bo nudno i myslalem zeby zamienic paska na A8 4.2 quattro ale czy taniej nie wyjdzie np wrzucic wiekszy silnik do passata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Raczej taniej będzie kupić A8 z potworem, niż przekładać bebechy z r-ki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy taniej nie wyjdzie np wrzucic wiekszy silnik do passata ?

 

Wrzucić inny silnik to wyzwanie. Pomijam wiązki licznik i kodowanie.

Kiedyś ktoś pytał o wsadzenie dsg w miejsce manualnej.

O ile mnie pamięć mnie myli został lekko wyśmiany za pomysł a to wydaje się banalniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo rzeczy mozna zrobic w ramach projektu,ale niech ktos nie liczy ze kupi skrzynie i dolozy 1000 zl i bedzie zrobione.Jak ktos jest ptrzywiazany do auta mozna zrobic z otwartym czasem robocizny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze az tak przywiazany do auta nie jestem ale lubie wyzwania, no i zawsze sie mozna czegos nowego nauczyc. Tylko jesli rzeczywiscie koszt ma byc wiekszy niz zakup powiedzmy innego auta z podobnym silnikiem to dla mnie osobiscie gra nie warta swieczki. Nikt tu nie powiedzial ze ja juz chce to robic. Poprostu rozwazam wszystkie opcje. Ale zapomnialem o tym ze w gre wchodzi pompa paliwa , przewody, zawieszenie. Rzeczy ktore jest ciezko dostac poza serwisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności