Skocz do zawartości
pepe

Ludzie z Przemyśla

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D ja w poniedzialek do przemysla jade moze jakis spocik ?:D (niestety bez auta bede ale piwko moge wypic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jestem jak najbardziej za mogę namówić spoooro ludzi z psla i okolic.

 

No to kołuj brygadę, i robimy mega imprezę Ludzi musi być dużo bo pozwolenie wiąże sie kosztami, i to dość sporymi.

 

jak mamy robić grubo to zróbmy jakiś VAG podkarpacie czy coś

 

Chłopaki z VAGa już wiedzą że się taka impra kroi ale planuję jeszcze ogłosić temat na VW-ZONE więc myślę że trochę i tam ludzi namówię.

 

ale w sierpniu u mnie z terminem 1-15 jest nie za bardzo możliwe przyjechac.

 

Tylko pierwsza połowa sierpnia wchodzi w grę ze względu na położenie lotniska i ekologiczne bla bla.

 

Wszelkie info na bieżąco w tym temacie:

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=96925

Edytowane przez DJ.Tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ to jak będzie wszystko wiadomo to ja nakręcę ludzi z psla:) na bank sporo pojedzie może sam dam rade się wyrwać :) Tylko trzeba ustalić dokładny termin, ile za wjazd będzie sie płacic i inne duperele. od strony medialnej kto to będzie promował??? tzn robił zdjęcia i jakies plakaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jakies plakaty?

 

Myślisz o oplakatowaniu okolicy? Czy tylko w internecie? Ja plakat zrobię z tym problemu brak. A resztę to muszę jeszcze ustalić bo to nie małe przedsięwzięcie, i na Hura się tego nie załatwi. Ja w tym tygodniu wystąpię do nadleśnictwa z prośbą o zezwolenie na organizację imprezy, jeśli będzie nas odpowiednia ilość, to myślę o firmie która się zajmie kateringiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można parę plakatów po okolicy rozwiesić. wydrukowac np 50-100 plakatów i porozwieszać. do tego wszystkie forum VW na podkarpaciu, vwzone, passat, golf. sporo roboty, ale jak ma być fobrze, to trzeba trochę ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na VW-ZONE już temat poszedł, w weekend poleci na vagu, golfie i sanockim forum. jak masz coś więcej to puszczaj. Ja afisz już zacząłem robić więc też lada dzień poleci. W weekend postaram się też puścić już prośbę do nadleśnictwa o pozwolenie i działamy ostro. Jak będzie przynajmniej 40 składów to zapraszam firmę Kateringową która zajmuje się kateringiem takich imprez. Po prostu rozkładają budki z jedzeniem i można sobie cokolwiek kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest piękny tylko żeby ludzie dopisali po w Przemyślu z Passatami ludzi jest mnóstwo a jak przyjdzie co do czego to tak jak wcześniej pisałem.Kolega PEPE zapewne zaproponuje "GOLFIARZOM"wypad do Birczy czemu nie ich jest więcej niż w Przemyślu na forum Passatów.Modle się żeby doszło to do zamierzonego przez Ciecie DJ.celu. SZCZĘŚĆ BOŻE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Krzysiek z Przemyśla. Passata mam w planach od paru lat, to moje marzenie :) Na wiosnę chcę kupić ładne B3 w kombiaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w szukaniu kolego mam nadzieję że znajdziesz to czego szukasz pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam. Jadąc w kierunku Medyki przy Tesco na Lwowskiej tuż przy drodze stoi kilka pasków do sprzedania. Orientuje się ktoś co ta za bryki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia zobaczę co to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejeżdżałem tam przed chwilą. Aktualnie stoją 2 paski b3 i bmw E34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam często stoją jakieś samochody. paski pojawiają się również po przeciwnej stronie ulicy zaraz przy skręcie do Castoramy. tam przeważnie widziałem 3bg z Holandii. koledzy a słuchajcie - orientujecie się może, gdzie mogę dorwać jakiegoś tapicera w okolicy Przemyśla? mam u siebie takie passatowskie niby kubełkowe fotele i ten od strony kierowcy jest trochę wysiedziany i ma przetarcie na boczku...nie wygląda to ciekawie a można byłoby zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj w Przemyślu a jeszcze dobrego tapicera? Ciężko kiedyś był dobry na Grotgera ale już go tam niema koledze robił Golfa pseudo skórą ale efekt końcowy wspaniały.Popytam i dam ci znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry tapicer jest w Orzechowcach daleko nie masz, ale troszeczkę trudny w rozmowie telefonicznej, jak nadal jesteś zainteresowany to mogę podać nr przez PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cynk o jakimś tapicerze z Jarosławia - no i wczoraj przy okazji wstąpiłem do niego. Zakład ma na podwórku i na pierwszy rzut oka odstrasza i zniechęca, jednak w rozmowie to jakiś konkretny facet. Pooglądał fotel i mówi, że nie ma problemu. 4h roboty i 120 zl nie moje. W sumie troszkę dużo. Przeglądałem temat "Mój passat" i tam ktoś miał tak samo jak ja, a zrobił to za 50 zł...tylko to w zupełnie innym regionie Polski. under81 to podaj mi nr do tego tapicera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z okolic przemyśla a dokładnie z leszna. a co do tych pasków to większośc co sprzedaje te auta to ukraińcy. kupują te auta za małą kase i chca zarobić wystarczy popatrzec jakie tablice sa większość to śląskie tablice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitał kolege.

 

dobry tapicer jest bodajże na kazanowie. 721 931 619 dzwonić do niego i się można z nim normalnie dogadać.

Jakby ktoś dzwonił, to proszę tylko przekazać, że numer macie od szczura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki z kontakty. Dzisiaj po robocie skocze do tego do Orzechowiec a później może skontaktuje się z tym na Kazanowie. Jak już coś znajdę, to pstryknę jakieś foto przed i po robocie - może komuś się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nie przyda to zostanie dla potomnych:kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności