Skocz do zawartości
murawpio

Zbieżność kół.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś wie jakie powinny być dane regulacji zbieżność kół.

Edytowane przez murawpio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ktoś wie jakie powinny być dane regulacji zbieżność kół w silnikach AGZ i APT?
danych takich ja nie posiadam , ale podjedź na stację diagnostyczną i na pewno takie dane ci udzielą ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego niewiem jak ty ale ja po każdej zbieżności lece na autostrade 120 km\h puszczam kierownice i jak nic nie ściąga jest ok,oczywiście kierownica powinna być prosto ustawiona a druga sprawa ustawiasz prosto kierownice, liczysz obroty w prawo i lewo gdy wszystko jest poprawnie ustawione powinny się zgadzać . Tyle co do zbierzności . Jeszcze jedno dobry diagnosta powinien sprawdzić ci konty wyprzedzenia kół i gdy to wszystko będzie się zgadzało to musi być wszystko ok

Edytowane przez Bond29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeglądając forum natknąłem się na dane dotyczące zbieżności innych silników więc jeśli ktoś miałby dostęp do takich danych proszę o kontakt. Przed wyjazdem na ustawienie zbieżności chciałbym być pewnym, że mechnicy ustawią zbieżność zgodnie z prawidłowymi wskazaniami.

kolego nie musisz się obawiać o te dane do ustawiania zbieżności ponieważ szanująca sie stacja diagnostyczna posiada poradnik diagnosty i wszystkie dane do ustawienia zbieżności każdego samochodu według marki,silnika itp...:) Nikt wtedy nie ustawia na "oko" tylko odnosi sie do tego poradnika.

W znanej mi stacji diagnostycznej diagności korzystają z tego poradnika ....

http://info****.istore.pl/sklep,463,,,03,,pl-pln,290384,0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności