Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

To na karcie mają same cyferki bez nazwisk? Ja pitole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogański kraj -pogańskie obyczaje :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kutafony wiedziały , że jest przekręt tylko nie wiedzieli w którą stronę :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketingowo wyszło w porządku bo na gali polacy cieszyli się ze "zwycięstwa" Pudziana ale właściciele KSW pewnie doszli do wniosku, że lepiej wymyślić sprostowanie niż puszczać w świat taki wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że od początku było założenie że walka pójdzie dla Pudziana ale jak to sobie przeanalizowali, jaki rumor się zrobił wokół tego i że KSW może stracić wiarygodność poświęcili Pudziana i anulowali walkę.

Ale tłumaczenie to jakaś pierestrojka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pudzian dostał bicie i tyle :)
slabo powiedziane heheheheh jak slysze jego teksty ze zobaczyliscie lepszego mariusza slabo sie robi jak by trafil na kogos o poziom lepszego niz ten tompson to walka trwala by ok 1 min pudzian nie ma techniki kondycji a na tej walce bylo widac ze i sily ubylo opucz checi niz juz nie zostalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
slabo powiedziane heheheheh jak slysze jego teksty ze zobaczyliscie lepszego mariusza slabo sie robi jak by trafil na kogos o poziom lepszego niz ten tompson to walka trwala by ok 1 min pudzian nie ma techniki kondycji a na tej walce bylo widac ze i sily ubylo opucz checi niz juz nie zostalo

 

ehh,dlatego ja sobie odpuszczam oglądanie KSW , bo to już jest zbiorowa narodowa histeria jak z Małyszem kilka lat wstecz :wmorde . Jak będę chciał sobie KSW obejrzeć to na ustawkę się przejdę :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

A ja tam lubię KSW pomijam Pudziana bo to maskotka do przyciągania ludzi i trzepania kasy ale Mameda uwielbiam oglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pomijam Pudziana bo to maskotka do przyciągania ludzi i trzepania kasy

 

No właśnie-ale taka błazenada zniechęca.Jeszcze do tego ta całą afera z wynikiem. Zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie z tego powodu sejmowa komisja śledcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
No właśnie-ale taka błazenada zniechęca.Jeszcze do tego ta całą afera z wynikiem. Zenada

 

mnie się zdaje że to było celowe ,nie wierzę w te karty z cyferkami miał wygrać i tyle ,bilans podnieść wygranych co by na następną galę ktoś przyjechał do bicia się ,a że się zdenerwował bysior z USA to nie przeszło i zadziałało w drugą stronę ,faworyzują swoich to nie przyjedziemy :P KASAAAA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie się zdaje że to było celowe ,nie wierzę w te karty z cyferkami miał wygrać i tyle

 

No pewnie ,że tak. Walki co prawda nie widziałem (miałem ciekawsze zajęcia :P ) ale z relacji ludzi którzy to oglądali to wynik został maksymalnie wypaczony...

Dobrze,że łamerykaniec se nie pozwolił,jak najdalej od takich układów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a że się zdenerwował bysior z USA
on przyjechał z Anglii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
on przyjechał z Anglii
nie ważne :lol

 

---------- Post added at 14:06 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

 

No pewnie ,że tak. Walki co prawda nie widziałem (miałem ciekawsze zajęcia :P ) :P

ja oglądałem ale po butli Jaśka musiałem rano na youtube zobaczyć bo miałem przebłyski :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

A czego się spodziewaliście? że uczciwie będzie? że poziom będzie ciekawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności