Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

zrzuci ze 100kg i zostanie kolarzem górskim
dobre:Dmoze niech armstonga wezmie za trenera i niech mu kaze na Mount Ventoux wjechac wtedy napewno bedzie mial kondycje o ile nie zejdzie na zawal wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

się podniecacie a chłopina robi kasę :) bardzo dobrze ,no i dzięki niemu KSW ma większą oglądalność i też robią kasę :] nie ma co oczekiwać zbyt wiele po chłopie co od kilki miesięcu uczy sie walki (jakiejkolwiek) większość czołowych zawodników ćwiczy po 15 lat,tak bym to podzielił na mniej i bardziej doświadczonych ;) i wyćwiczonych a co za tym idzie kondycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro - no nie wiem czy tak dobrze..O ile teoretycznie, dobrym jest fakt, ze dzieki KSW, MMA staje sie coraz bardziej popularne w Polsce, ale praktycznie - KSW kontraktuje kelnerow i celebrytow, ktorzy z prawdziwym MMA maja tyle wspolnego co ja z fizyka kwantowa.

Jest pare wyjatkow oczywiscie, ale tu akurat uogolniam.

A Pudzian - w strongmenach, mial wysilku przez 3 minuty, a potem przez pol godziny dotleniali go jakimis respiratorami - w MMA jest inaczej.

Do poki nie zorumie, ze sila jest mniej wazna niz szybkosc czy wytrzymalosc, to bedzie dostawal oklep bez konca.

Z reszta Pudzian ma 34 lata chyba a nie potrafi nic, oprocz przerzucenia opony od traktora, wiec zeby nauczyc sie czegokolwiek, to zejdzie mu znowu sporo czasu - a w tym wieku, on tez zaczyna sie liczyc.

Pudzian stoczyl piata walke - to juz jest cos, i nie mozna w nieskonczonosc gadac, ze on dopiero zaczal.

Brock Lesnar (33), ktory jest jeszcze wiekszy od Pudziana, w swojej czwartej walce w zyciu, zdobyl tytul mistrza swiata wagi ciezkiej w UFC, po czym dwukrotnie go obronil - zazanczam, ze Brock byl jedynie obeznany w zapasach, reszte nadrabial non stop - ale nie bujal sie w tancu z cwelebrytami itp szajsie, tylko trenowal. Wiec jak widac d asie cos zrobic, ale trzeba chciec. A Pudzian nie chce. Mysli, ze jak dzwignie pol tony na zawodach strongmanow, to ze jakims ciosem zabije rywala - coz... jakie sa jego ciosy, widzielismy pare dni temu - przwtrwal je Abgol, ktory znany byl ze slabej szczeki.

Pudzian jako strongman - na tak - Pudzian jako zawodnik MMA - nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja nie będę się rozwodził który lepszy i takie tam ,to był celowy zamysł organizatorów żeby wziąć takiego celebrytę na zwiększenie oglądalności a że nadoi też do siebie to chwała mu za to :) i dobrze jakbym miał taką szansę też bym wylazł za 300 tyś żeby dostać wpierdziel ;)wątpię że robi to dla Mistrzostwa MMA czy UFC czy KSW ,promuje pomagając też innym przy okazji bo nikt by nie wiedział nawet co to za sport .kiedyś też coś tam ćwiczyłem sobie amatorsko rok czasu i wiem że przy 100 kg masy ciężko wytrwać 2 rundy 5 minutowe na pełnej piźd#@#@ ,a zamiar był pewnie taki od razu atak bo później padniesz ;) Bob Sapp kiedyś tak załatwiał sprawy w K1 pierwsza runda jak nie to było po zawodach pływanie i inne zabawy.Ja tam jestem za Pudzianem niech zarabia siano i promuje innych z MMA bo przynajmniej świat o nich usłyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
się podniecacie a chłopina robi kasę bardzo dobrze ,no i dzięki niemu KSW ma większą oglądalność i też robią kasę nie ma co oczekiwać zbyt wiele po chłopie co od kilki miesięcu uczy sie walki (jakiejkolwiek) większość czołowych zawodników ćwiczy po 15 lat,tak bym to podzielił na mniej i bardziej doświadczonych i wyćwiczonych a co za tym idzie kondycha

 

No i to mnie właśnie w.urwia---tak się nadaje do MMA jak i Ja :(

Tylko kasa,kasa i kasa a uja umie i tyle.Gdzie prawdziwy sport? Załapać kondycje przez 1,5 roku na 5min?

Strongman Pudzian--wielki szacun ale MMA-mam już dość karpia wyjętego z wanny-,,wielkiego gwiazdora sztuk walki"" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

O widzieli Pudzian pewnie weźmie udział w czymś takim później ;)

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem za Pudzianem niech zarabia siano i promuje innych z MMA bo przynajmniej świat o nich usłyszy.

 

A ja za Mamedem :)

Lepszy zawodnik i długofalowo lepsza promocja dla Polskiego MMA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A ja za Mamedem :)

Lepszy zawodnik i długofalowo lepsza promocja dla Polskiego MMA :)

ale porównał oko do pupy :lol

Pudziana do Mameda :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale porównał oko do pupy

Pudziana do Mameda

 

:haha sorry :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro - moja ulubiona kategoria wagowa to waga polciezka (do 205 funtow). zobacz co tam sie dzieje (mowa o lepszych federacjach) - nie ma zadyszek po 3 minutach a przeciez waza 93kg. walki trwaja po 10-15 czy nawet 25 minut. zobacz na stare ufc gdzie byla jedna runda 15 minutowa albo pride gdzie byly rundy 10 minutowe - nigdy nie widzialem zeby ktos tak spuchnal po 3 minutach. nawet takie lajzy jak kimbo slice, bob sapp czy matt mitrione wytrzymywali dluzej.

nie bronie pudzianowi zarabiac kasy ale nie naszym kosztem. jesli nastepna walke przegra i nie odpusci sobie mma to bedzie dla mnie zwykla medialna k@@@a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

niech walczy będzie mistrzem świata :lol ja o reklamie ty o zawodnikach i tak do zaje#@# ;) kończmy te wywody bo chyba zmierza to w niewłaściwą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, serio przeszkadza Wam ten pudzian w ringu? dla mnie nie wazne czy robi to dla kasy, slawy czy po to zeby wygrac. ja ogladam jego walki bo lubie patrzec jak taka osoba dostaje lub daje komus po mordzie - walki z udzialem pudzianowskiego sa dla mnie po prostu ciekawe. poza tym lubie goscia i bede mu kibicowal. dla niego minusem jest to ze moze za duzo razy dostac po pysku i juz nie bedzie show jak teraz (chociaz widac ze w technice wyrabia sie), plusem jest znow reklama polskiego mma.

niektorzy tutaj zbyt serio podchodza do tematu - liczy sie tez zabawa panowie, a to mam pijac piwo podczas ogladania walki pudzianowskiego.

 

widzieliscie przeciwnika pudziana jak wygladal w pierwszej rundzie? nie wiedzial pewnie gdzie jest i co sie dzieje. malo brakowalo a final bylby inny. gosc daje rade, pomimo przegranej widac ze idzie do przodu z umiejetnosciami a do tego jest szybki

ciekaw jestem jak komentowalibyscie te walke w przypadku naszej wygranej "pudzianowi sie udalo", "podstawili mu kelnera", itd.....

 

a Ty Michal1980 - pudziana sie czepiasz, mameda sie czepiasz, ksw sie czepiasz - wszystko "na nie"

 

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

 

KSW kontraktuje kelnerow i celebrytow, ktorzy z prawdziwym MMA maja tyle wspolnego co ja z fizyka kwantowa.

 

i nie wypisuj juz tych glupot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja o reklamie ty o zawodnikach

No bo jacy zawodnicy taka reklama. A ze 90% widowni KSW zna tylko Pudziana i tylko na jego walke czeka, to tez taka reklama powstaje.

 

panowie, serio przeszkadza Wam ten pudzian w ringu?

Tak, bo to zakala i kompromitacja.

 

ja ogladam jego walki bo lubie patrzec jak taka osoba dostaje lub daje komus po mordzie

Taniej i ciekawej wyszlaby Cie impreza na dyskotece w remizie. Wiecej walk i chyba lepszy poziom, a koksow tez tam nie brakuje.

 

niektorzy tutaj zbyt serio podchodza do tematu - liczy sie tez zabawa panowie,

 

Zabawa i MMA nie ida w parze. Ale oczywiscie wolno Ci sie dobrze przy tym nawic.

 

widzieliscie przeciwnika pudziana jak wygladal w pierwszej rundzie? nie wiedzial pewnie gdzie jest i co sie dzieje. malo brakowalo a final bylby inny. gosc daje rade, pomimo przegranej widac ze idzie do przodu z umiejetnosciami a do tego jest szybki

ciekaw jestem jak komentowalibyscie te walke w przypadku naszej wygranej "pudzianowi sie udalo", "podstawili mu kelnera", itd.....

 

Przemek, czy chociaz widziales rekord tego kolesia? Widziales (tzn czytales) z kim wygral a z kim przegral? Pewnie nie, bo gdybys wiedzial, to nie poddawalbys w watpliwosc, ze nie nazwanoby go kelnerem gdyby przegral z Pudzianem.

 

a Ty Michal1980 - pudziana sie czepiasz, mameda sie czepiasz, ksw sie czepiasz - wszystko "na nie"

 

Memeda sie nie czepiam - wygladal dobrze i chyba jest obiecujacym zawodnikiem, choc jeszcze nie zostal przetestowany.

 

i nie wypisuj juz tych glupot

OK. Komentatorzy, announcer, Kawulski - uwazasz, ze ci ludzie maja pojecie o MMA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komentatorzy, announcer, Kawulski - uwazasz, ze ci ludzie maja pojecie o MMA?

Weź przestań płakać. Ty masz pojęcie? To ich zastąp. Jak ja nie lubię biadolenia... Nie podoba Ci się KSW? To po co oglądasz? Włącz sobie UFC i bądź pozdrowiony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pojecie mam wieksze od calej trojki razem wzietej.

A KSW obejrzalem, bo akurat wlaczyli mi Polszmat (w ence).

I nie placze, tylko nie moge pojac jak takie gowno mozna nazywac MMA.

I nie - nie ogladam tylko UFC. Sa inne, ciekawe federacje, w ktorych dzieje sie wiecej w ciagu wieczora, niz na KSW w ciagu dekady.

Badz pozdrowiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo jacy zawodnicy taka reklama. A ze 90% widowni KSW zna tylko Pudziana i tylko na jego walke czeka, to tez taka reklama powstaje.

 

poczytaj troche o naszych zawodnikach i o samym ksw

 

Tak, bo to zakala i kompromitacja.

 

nadal jestem ciekaw co powiedzialbys gdyby pudzian wygral

 

Taniej i ciekawej wyszlaby Cie impreza na dyskotece w remizie. Wiecej walk i chyba lepszy poziom, a koksow tez tam nie brakuje.

 

wiesz co, swoje bijatyki w knajpach juz przezylem. naogladac tez sie naogladalem. koksow u mnie w okolicy nie brakuje. byly to ciekawe sytuacje o ktorych mowi sie po latach. mimo wszystko ksw ciekawi mnie i bede to ogladal

 

 

Zabawa i MMA nie ida w parze. Ale oczywiscie wolno Ci sie dobrze przy tym nawic.

 

ja nie jestem taki napiety ogladajac tv... po prostu siadam i ciesze sie pijac browar i ogladajac tv

 

Przemek, czy chociaz widziales rekord tego kolesia? Widziales (tzn czytales) z kim wygral a z kim przegral? Pewnie nie, bo gdybys wiedzial, to nie poddawalbys w watpliwosc, ze nie nazwanoby go kelnerem gdyby przegral z Pudzianem.

 

gdyby przegral, WY nazwaliscie by go kelnerem. podaje definicje kelnera: kelner - przeciwnik polaka, ktory zostal pokonany. nie wazne osiagniecia, wiek itd

 

Memeda sie nie czepiam - wygladal dobrze i chyba jest obiecujacym zawodnikiem, choc jeszcze nie zostal przetestowany.

 

kiedys pisalem Ci ze nie czytasz swoich postow. zreszta nie czytasz chyba niczego co piszesz - dowodem na to jest Twoj podpis, od wiekow z bledem.

 

 

OK. Komentatorzy, announcer, Kawulski - uwazasz, ze ci ludzie maja pojecie o MMA?

 

pisalem cos o komentatorach? nie. moze w radiu ogladasz walki i komentator to Twoje oczy - wtedy Twoje posty byly by zrozumiale

 

Jak ja nie lubię biadolenia...

 

ja tez. przypomina mi to gadki z serialow. wszedzie placz i lament

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację. Jak komuś aż tak się nie podoba gala KSW to jest kupa innych możliwości na spędzenie tego czasu kiedy transmitują Galę. Skoro po obejrzeniu Pudziana aż tak kolego musisz się pompować.. to daj sobie na luz nie oglądaj..

 

Ja chętnie pojechałem na galę i chętnie pojadę jeszcze raz bo atmosfera jest super.. klimat nie do opisania i świetna zabawa i ciekawe widowisko... Jest co oglądać .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dobra chłopy bez napinki ,nie po to założyłem ten temat żeby się wykłócać co i jak spokojnie podklepcie lepiej kiedy jakieś show w tv jakieś ważne starcie ,warte pooglądania i nie odpowiadajcie na zaczepki kolegów

Dzięki -pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie pojechałem na galę i chętnie pojadę jeszcze raz bo atmosfera jest super.. klimat nie do opisania i świetna zabawa i ciekawe widowisko... Jest co oglądać ..

 

To pewnie coś jak z F1. W TV często nuda, a tam na miejscu i tak wrażenia niezapomniane :)

 

Dobra chłopy bez napinki ,nie po to założyłem ten temat żeby się wykłócać co i jak spokojnie podklepcie lepiej kiedy jakieś show w tv jakieś ważne starcie ,warte pooglądania i nie odpowiadajcie na zaczepki kolegów

Dzięki -pozdrawiam

Dobrze prawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności