Skocz do zawartości
Gość Moro

Wielkie pojedynki ,gale boksu itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Team Kliczków zapodał żądanie żeby RTL na terenie naszego kraju był zagłuszany w godz 22.00-01.00...

Jakie zagłuszanie?? :P Co najwyżej mogą zakodować przekaz dla polskich dostawców sieci kablowych. RTL Television z Astry 19.2 był jest i będzie FTA ;)

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie powalone: płacę abonament dla TVP, płacę abonament za Cyfrowy Polsat i mam płacić 40zł dodatkowo za 3 czy 4 godziny boksu? *****, gdzie jest Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? Dziki kraj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawajcie do mnie :lol

Moro u Ciebie wyjdzie drożej niż legalnie. :lol :alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dowalił :wmorde

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w internecie można oglądać RTL? Bo nie mam chęci sponsorować Kliczko :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia sportowe oglądam TU Hmmm... a RTL nie będzie na SopCast-cie? Przeskanowałem liste i będzie fajnie jak nie zakodują w sobote RTL HD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTL-u podobno nikt nie ma prawa u nas zakodować(tak wyczytałem), o ile dobrze niemiecki rozumiem to o 22.45 początek transmisji. A swoją drogą to polszit się ładnie wzbogaci na tej walce, bo tylko/chociaż 1 milion abonentów którzy opłacą tę walkę to 40 polskich baniek, do tego pewno wpływy z innych źródeł, a koszty "techniczne" całego przygotowania to zapewne mały procent całego dochodu. Ogólnie dla polsatu liczy się tylko kasa a dobro polskiego kibica mają w du.pie, podobnie było na MŚ w siatkówce, gdzie dla polszitu ważniejsze było pokazanie jakiś szpilek na giewoncie, niż meczu Polska-Brazylia. Dziwi mnie tylko brak jakiejkolwiek ustawy czy innego przepisu który nakazywałby tego typu wydarzenia pokazywać w kanałach niekodowanych. Pay-per-view daje zbyt duże możliwości zarobku, by takie wydarzenia były pokazywane na otwartych kanałach, druga sprawa to to że Polska jest krajem cyfrowo zacofanym i u nas tego typu płatna transmisja to wielka nowość, podczas gdy w wielu innych krajach to normalne.

Sory że sie tak rozpisałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo..

ja oglądam TU lub TU

 

 

powodzonka

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na eNce RTLa Schweiz'a przewalą na kanał 109 i będzie można na legalu oglądać

podobnie ma byćna vectrze. Polsat i Cyfra z racji że robią PPV pewnie RTLa jakoś zablokują bo nic nie zarobią. Na necie też będą transmisję ale jak się wbije tam dużo użytkowników to będzie się cięło i szybki net nawet nie pomoże..

ja idę do knajpy całą bandą choć mam eNkę

 

Mam nadzieję że Góral chociaż do końca wytrzyma i liczę na niespodziankę ale obawiam się powtórki z Pol-Nie i strzała w 93 minucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na eNce RTLa Schweiz'a przewalą na kanał 109 i będzie można na legalu oglądać
A ja przez tą pier....ną Nkę będę miał swojego kierownika w chałupie, bo jak kupował satelitarną tv mówił że cyfra+ najlepsza. Q-wa pieprzeni bokserzy nie mają na jakich kanałach sobie po ryjach nawalać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

być może zobaczymy z kablowej :D

http://www.eurosport.pl/boks/adamek-kliczko/2011/gdzie-zobaczysz-adamka_sto2942189/story.shtml

 

 

Również Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) wydała specjalne oświadczenie, które może napawać kibiców optymizmem. - Zgodnie z interpretacją obowiązującego w Polsce prawa operatorzy sieci kablowych, którzy mają zawarte umowy o reemisję programu z jakimkolwiek nadawcą, w tym przypadku stacją RTL, zgodnie z obowiązującymi zapisami umów zobligowani są do reemitowania sygnału telewizyjnego w sposób ciągły i bez zmian wynikających z jakiejkolwiek ingerencji operatora sieci kablowej - brzmi oficjalny komunikat.

 

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś potwierdzone info, czy będą kodowali ten pieprzony rtl schweiz, czy tez go wyłączali? Strasznie nie chcę dać zarobić solorzowi królikowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak sobie Adamek poradzi, jak będzie uciekał i podskakiwał co raz jak to często robi to nic z tego nie będzie skończy się na 1-2 rundzie. Jak się to zacznie to jakby ktoś mógł to niech wrzuci na forum do tego tematu jakiś link do tej walki, bo u mnie z RTL'em coś nie bardzo tak śnieży :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo..

ja oglądam TU lub TU

 

 

powodzonka

 

 

pzdr

 

ja też, sprawdzajcie sobie na tej stronce linki, najlepiej oglądać tam przez sopcasta ;)

Jak go pobierzesz http://www.dobreprogramy.pl/SopCast,Program,Windows,12954.html , klikasz wtedy na play w kolumnie z tytułem sopcast i powinno iść :D

Zawsze tam oglądam różne meczyki i inne zawody :D Jeśli się dobrze poszuka można trafić na ładną transmisję ;)

 

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q..wa najśmieszniejsze jest to że będą walczyć w Polsce a jakiś niemiecki menelager ruskiego będzie zabraniał polakom oglądać. Co to mamy następną umowę rosyjsko-niemiecką? Jak przed 2 wojną światową Pakt Ribbentrop-Mołotow, a niedawno umowa gazociągowa omijająca nasz kraj. Teraz pakt Kliczko - Niemce. Świat staje na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Q..wa najśmieszniejsze jest to że będą walczyć w Polsce a jakiś niemiecki menelager ruskiego będzie zabraniał polakom oglądać. Co to mamy następną umowę rosyjsko-niemiecką? Jak przed 2 wojną światową Pakt Ribbentrop-Mołotow, a niedawno umowa gazociągowa omijająca nasz kraj. Teraz pakt Kliczko - Niemce. Świat staje na głowie.

Jacku , wyluzuj -szkoda zdrowia.

Skoro panowie bokserzy nie chcą żebym ich oglądał to ich problem .

40 zeta =10x b.smaczny browar-pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, powiedzcie na jakim programie to będzie live ??

:/ edit

Jak podają wirtualnemedia.pl, firma Kliczko Management chciała sprzedać prawa do transmisji jednemu z dużych nadawców w Polsce, ale wycenił je na 1,5 mln euro, co zniechęciło TVP, Polsat i TVN. Dlatego walka będzie oferowana jedynie w systemie pay-per-view w Cyfrze+ i Cyfrowym Polsacie oraz w sieciach kablowych: UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, Inea i Toya.

 

Program gali (od 21.00):

Mateusz Masternak - Carl Davis, 10 rund, waga junior ciężka.

Andrzej Wawrzyk - Devin Vargas, 10 rund, waga ciężka.

Łukasz Rusiewicz - Ola Afolabi, 8 rund, waga junior ciężka.

Jonathon Banks - Ivica Bacurin, 8 rund, waga ciężka.

Saddam Ali - Boris Berg, 8 rund, waga półśrednia.

Mariusz Cendrowski - Anton Sjomkin, 8 rund, waga średnie (może się nie odbyć, jeśli pozostałe walki zostaną rozegrane na pełnym dystansie).

Ok. 23.15: Adamek - Kliczko, 12 rund o mistrzostwo świata WBC w. ciężkiej.

-----------------------------------------------------------------------------------

RTL pokazuje za darmo i na pewno będzie pokazywana ta walka na tym kanale a walka Adamek vs kliczko koło 3 nad ranem

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RTL pokazuje za darmo i na pewno będzie pokazywana ta walka na tym kanale a walka Adamek vs kliczko koło 3 nad ranem

 

22:45 sama walka bez gali na RTL. Kanał 109 na N - potwierdzone niekodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na cyfrze mam rtl na 202, na teletekscie jest nazwa rtl schweiz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na cyfrze mam rtl na 202, na teletekscie jest nazwa rtl schweiz...

 

To ten sam RTL tylko nadawany na Szwajcarię,na Polsacie kanał 248

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności