Skocz do zawartości
Shewush

Chce dokupić kluczyk-scyzoryk do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Na allegro sprzedają kluczyki scyzoryki do Volkswagenów

http://allegro.pl/item133688219_kluczyk_vw_scyzoryk_3_przyciskowy_z_pilotem_.html

 

Pytanie jest następujące. Czy immobiliser w kluczyku zaprogramują w serwisie tak, żeby działał w moim pasku(mam 3BG). Jeżeli ktoś już coś takiego robił, to ile kosztuje w serwisie taki zabieg. Moze są jakieś inne sposoby programowania kluczyka?

 

Drugie pytanie to czy jeżeli mam oryginalny centralny zamek z pilota to co muszę zrobić, żeby działało otwieranie klapy bagażnika z pilota. Pozdrawiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayrol

Ja na twoim miejscu nie jechał bym z tym problemem do Servisu VW. Ładnie byś się wypłacił za taką głupote. Znajdz dobrego specjaliste w twojej okolicy od Auto Alarmów , Centralnych Zamków itp. On z tym problemem upora się ino raz dwa.

Drugie pytanie to czy jeżeli mam oryginalny centralny zamek z pilota to co muszę zrobić, żeby działało otwieranie klapy bagażnika z pilota. Pozdrawiam

Nie rozumiem tego. U mnie otwieranie bagażnika działa z pilota a jam 3B. Moze chodzi ci żeby bagażnik otwierał sie chydraulicznie ? Czy poprostu ma sie otwierać jak drzwi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tu jestem to sie zapytam czy do B53B moge sobie takie scyzoryk dorobic i czy mozna jakos porzerobic zeby ten nowy, trojprzyciskowy otwieral mi sama klape (teraz mam pilota ale samej klapy nie otwiera)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

ja powiem, ze tydzien temu wlasnie dorobilem taki kluczyk z pilotem i programowaniem i zaplacilem za calosc Ł130 w ASO VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis zamowilem taki kluczyk w ASO VW w MOnachium.

Koszt kluczyka 105 Euro. Kodowanie 50 Euro

Dzwonilem do aso vw w lodzi i tam kodowanie 150zl wiec w sumie to samo.

 

Kupujac kluczyk u tego kolesia musialbym dorobicz jeszcze ten matlowy grot (jak napisal pan aukcji) ktore wchodzi w stacyjke. Ktos dorobi to bez problemu?

Jesli tak to moze bym mogl jeszcze anulowac zamowienie...

 

 

topek -> jak zawsze pzdrawiajacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt kluczyka 105 Euro. Kodowanie 50 Euro

Dzwonilem do aso vw w lodzi i tam kodowanie 150zl wiec w sumie to samo.

 

No troche drozej w D, ale ile w Lodzi zawolali za koszt kluczyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt kluczyka 105 Euro. Kodowanie 50 Euro

Dzwonilem do aso vw w lodzi i tam kodowanie 150zl wiec w sumie to samo.

 

No troche drozej w D, ale ile w Lodzi zawolali za koszt kluczyka?

Za caly kluczyk z kodowanie zawolali w lodzi 600zl czyli tyle samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności