Skocz do zawartości
barman.m

Wysyłka felg z oponami- jaki kurier, jakie koszty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....

Wiem ze mozna takie rzeczy zalatwic wchodzac na strony kurierow ale chce sie dowiedziec od Was doswiadczonymi w takich sprwach- jakie sa ceny, oraz jakimi kurierami najtaniej i najlepiej wyslac felgi.

Jesli macie jakies doswiadczenie w takich sprawach prosze o opinie i koszty takich przedsiewziec...

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt kuriera gdzieś kolo 100zł ci wyjdzie za komplet opon z felgami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koszt kuriera gdzieś kolo 100zł ci wyjdzie za komplet opon z felgami

100zl powiadasz... A mozesz mi powiedziec jakim dokladnie kurierem?!

Chce kupic felgi z Gdanska 17' z oponami na Dolny Śląsk i chce to zrobic dosyc tanim kosztem i oczywiscie bezpiecznym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka Firmą Kurierską Siódemka

Koszt za 4 sztuki na terenie całego kraju

95 zł-wpłata na konto

135 zł-za pobraniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w zeszłym roku kupiłem 17 gołe, to właśnie chyba w 77 sprzedający skasował mnie na 100 zł, ale zapytałem kuriera, który dostarczył mi fele, że paczka do 40 kg powinna kosztować coś koło 62,5 lub 68,5. A felgi dostałem zawinięte w czarną folie "strecz"

 

Więc mimo wszystko chyba każdy sprzedawca kasuje 100 od przesyłki bez względu na kuriera. Ale ja proponuje ci takie coś. Napisz do sprzedawcy że bierzesz fele z oponami za cenę którą on tam proponuje, ale wysyłkę robi na swój koszt. Jak będzie mu zależało na sprzedaży to powinien iść na taki układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak w zeszłym roku kupiłem 17 gołe, to właśnie chyba w 77 sprzedający skasował mnie na 100 zł, ale zapytałem kuriera, który dostarczył mi fele, że paczka do 40 kg powinna kosztować coś koło 62,5 lub 68,5. A felgi dostałem zawinięte w czarną folie "strecz"

 

Więc mimo wszystko chyba każdy sprzedawca kasuje 100 od przesyłki bez względu na kuriera. Ale ja proponuje ci takie coś. Napisz do sprzedawcy że bierzesz fele z oponami za cenę którą on tam proponuje, ale wysyłkę robi na swój koszt. Jak będzie mu zależało na sprzedaży to powinien iść na taki układ.

 

Dokladnie mysle zeby tak zrobic. Szkoda ze do Gdanska mam tyle. Fajnie gdyby ktos z forum z pomorskiego kursowal na Dolny Slask badz to moze bym sie z takim dogadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wniose do tematu zbyt wiele, ale ceny wysylek w Polsce sa karygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wniose do tematu zbyt wiele, ale ceny wysylek w Polsce sa karygodne

Jeśli masz umowę to nie jest tak źle ;) W firmie mamy umowę z "Siódemką" i płacimy 18 zł za paczkę do 30 kg ;)

Wszystko zależy od tego ile wysyłasz ;) A jeśli chodzi o cennik podstawowy to fakt... Załamać się tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz umowę to nie jest tak źle ;) W firmie mamy umowę z "Siódemką" i płacimy 18 zł za paczkę do 30 kg ;)

Wszystko zależy od tego ile wysyłasz ;) A jeśli chodzi o cennik podstawowy to fakt... Załamać się tylko...

Tak ?? :)

No to robimyinteres. JA Ci podaje adres gdzie ta siodemka ma odebrac opony i felgi i place Tobie za przesylke a Ty mi je przysylasz do mnie a ja Ci stawiam za to flaszke :)

Deal?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko felgi by musialy isc od niego z firmy, bo tylko moe byc jeden adres nadawczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to robimyinteres. JA Ci podaje adres gdzie ta siodemka ma odebrac opony i felgi i place Tobie za przesylke a Ty mi je przysylasz do mnie a ja Ci stawiam za to flaszke

 

Niech ktoś je dostarczy do mnie to wtedy pogadamy ;) Niestety nie mogę w taki sposób zlecać odbioru jako "trzeci płatnik". Byłem w Gdansku w zeszłym tygodniu :P Gdybyś wcześniej się ogarnął to byłoby co innego, bo mogłem je od niego odebrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś je dostarczy do mnie to wtedy pogadamy ;) Niestety nie mogę w taki sposób zlecać odbioru jako "trzeci płatnik". Byłem w Gdansku w zeszłym tygodniu :P Gdybyś wcześniej się ogarnął to byłoby co innego, bo mogłem je od niego odebrać :P

W morde jeza...:)

Trudno...

Nie pozostanie mi nic chyba innego jak szukac blizej mojego miejsca zamieszkania badz jeszcze bardziej negocjowac cene :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną propozycje mam. Ja u siebie w regionie mam gościa, co pracuje w kurierce, (nie powiem jakiej i kto) Ale jak robimy dla siebie jakąś przesyłkę gadzetów czy cuś, to wysyłka idzie przez jego firme, jako przesunięcie czy coś. I paczki przychodzą do nas za free. Tak więc możesz poszukać kogoś u siebie na rejonie co pracuje w kurierce i pogadać z nim czy może takie coś zrobić.

 

---------- Post added at 09:54 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

 

ps. a tak a pro po, to o jakiej kwocie tej przesyłki rozmawiamy, ile sprzedawca sobie zarzyczył za fele. Ile one w ogóle kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurokurier.pl - > do 30kg koszt 36zł netto -> do 60kg. 65zł netto. Jako osoba wysyłająca paczkę raz na jakiś czas taniej chyba nie znajdziesz :) Wielokrotnie korzystałem i byłem zadowolony. Zamawiasz na stronie dostajesz potwierdzenie i tyle. A przyjeżdża najczęściej kurier PDP lub GLS.

 

Jeśli wybierzesz płatność po otrzymaniu rachunku - po zrealizowaniu zamówienia dostaniesz fakturę na e`mail. Szybko i wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :bry2

 

Kupiłem od forumowego kolegi komplecik alu z oponkami 15cala i mamy teraz mały problem jak te koła w miarę tanio wysłać. Najtaniej wychodzi ok. 80 za 2 koła czyli 160 za komplet LUBAŃ - TARNOWSKIE GÓRY. Może ma ktoś z was jakieś namiary żeby trochę taniej wyszło?

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli taniej jak te 160 u kuriera raczej nie znajdziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności