Skocz do zawartości
michasso

kodowanie pilotow/ brak reakcji

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj u kolegi chcialem zakodowac pilota ale niestety metoda mechaniczna brak odezwu. zastanawiam sie czy moze problem tkwic ze w immo jest wkodowany 1 klucz? brak reakcji przy wlaczonym zaplonie na jakiekolwiek prZyciskanie..... krancowki napewno ok....pilot tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A drzwi zamknięte 2-gim kluczykiem? Kluczyk/pilot może ma inny numer niż powinien być.

Immo nie ma nić wspólnego z kodowaniem pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko robione wedlug wskazanych procedur... na rozne mozliwe sposoby... a jak wyglada adaptacja za pomoca vag? szukalem i nie znalazlem nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz mi vin auta na pw a podam numer kompatybilnych pilotow do tego auta. Z mojego doswiadczenia wynika ze najczesciej w takich sytuacjach pilot jest zle dobrany do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam masz moze numery kanałów do komfortu passat 19tdi 97r. chodzi mi o dopasowywanie pilotów bo jak dopasowuje przez vag [46-moduł komfortu- adaptacja-10 wybieram kanał "01" potem wpisuje wartośc ile pilotów np:"01" , potwierdzam i naciskam unlock na pilocie I NIC Z TEGO wyskakuje mi bład na komfocie "1179-nieprawidłowo zaprogramowany klucz. Jesli wiesz jak to zrobic to bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej częstotliwość pracy pilota nie jest zgodna z częstotliwością komfortu, pomimo tego, że immo jest zakodowane prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwość pilota sprawdzałem jest ok! a poza tym ten pilot wcześniej działał bo to oryginał kupiony wraz z autem,a mógłby sam moduł komfortu się przekodować lub rozkodować lub coś w tym stylu? Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu .

Edytowane przez szadok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko już znalazłem przyczynę, wina leżała po stronie pilota zakodowałem drugi taki sam i działa, ale swoją drogą to trochę dziwne bo sprawdzałem pilota częstotliwość jest dobra 433Mhz,dioda świeci więc co może byc nie tak w tym pilocie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dysponujesz radiem krótkofalarskim (np. ręczniakiem) możesz sprawdzić, czy pilot "nadaje", skanuj właśnie w paśmie 433 MHz przy wciśniętym z któryś przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprawdzałem to na urządzeniu do sprawdzania częstotliwości i nadaje normalnie433MHz, ale w żaden sposób nie mogę go zakodować do auta choć wcześniej działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, czy przypadkiem nie było to urządzenie testujące transponder a nie część radiową pilota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że to było do sprawdzania częstotliwości pilotów jest to proste urządzenie dwie diody jedna się świeci po włączeniu PAWER a druga miga jak się przyciśnie pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś robi piloty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności