Skocz do zawartości
Passatb5tdi90km

Co lepsze dla mojego paska

Rekomendowane odpowiedzi

:rotfl: Postanowilem że w mojim 90km pasku ahh zrobie jakąś przeróbke mocy co wybrać??

Mam do wyboru:

-Chiptuning u MASTERSA za 1000zl (90-118km)

-Chiptunig plus wymiana wtrysków ale zato oddaje swoja pompe 11stke i dostaje 10tke moc 140km cena 1500zl

-wymiana wtrysków na asv ok 900zł moc 110km

:vw::rotfl: co wybrać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krist

wybierz program u mastera plus wymiana wtrysków z asv. Pompe sobie zostaw 11 są znacznie wydajniejsze i można na nich wycisnąć znacznie więcej niż na 10.(generalnie 10 się wymienia, bądz przerabia na 11 :hyhy: i jest to dosych chodliwy towar)

Na poczatek wymień wtryski, (możesz jeżdzić nawet bez zmiany dawek paliwa, może ciut więcej palić.) następnie uzbieraj na chip. A w przyszłości zmienisz turbine na wydajniejszą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko po wymianie wtryskow na asv będzie mi dymić tak mi napisali więc mówią że odrazu progrm i będzie gicik :niepewny::znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry23

Witam!

Sam wirusowałem swoją perłę 90KM :evil:

Tak więc jak widzisz mam teraz 121KM :hurra:

 

Myślę, że sam program wystarczy do podniesienia mocy. Nie wiem czy masz fachowca bo w Katowicach jest szpec co niemiara i specjalizuje się w dieslach tak więc polecam :ok:

A z Krakowa masz blisko tak więc a gościu jest pewien i najważniejsze fachowiec. jak chcesz poszukaj moje posty tam dawałem namiar na niego. Należy do grupy Masters Tuning. Polecam. Nic nie dymi, nic nie zaszkodziło silnikowi tak więc ja jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jedz do katowic do Aligatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym ile chcesz tak faktycznie na to wydac? Jak sie domyslam to beda ostatnie modyfikacje auta przed zmiana ;) Ja bym wymienil wtryski i zapodal program. Nie znam sie na tych pompach, ale tez widzialem ze 11stki to chodliwy towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta "zamiana" pompy to konieczna? Inaczej byloby drozej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli uwazasz, ze to Ci posluzy do konca i ta pompa 10 jest odpowiednia to ja bym sie nie zastanawial. W koncu masz auto 6 letnie pewnie za pare latek sie zastanowisz nad nowym. Chociaz z racji Twojego wieku to, moze i te 140-150 kucy dlugo nie posluzyc i bedziesz chcial wiecej wiec i tak sie wpedzisz w koszta. Na forum streetracingu jest takie fajne powiedzenie, kto chce oszczedzic ten placi podwojnie. Ja bym sie zastanowil, jakie sa perspektywy na wymiane auta za pare lat. Jesli sa to ladowalbym sie w ta 10, jesli nie to zastanowilbym sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ma pasak z 2003 roku 130km che t ozwiekszyc na okol 150 max gdzie t ozrobic dajcie namiary (do fachowca) i jaki kosz tego bedzie pozdro

 

// Twoich postów nie da się czytać :hyhy: Zastosuj kolego interpunkcje i przeczytaj go kilka razy przed wysłaniem - kuczlaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chlopak ma 20 lat ma passka z 03 roku a pisze jak 4 latek, wiedzialem ze nie warto sie uczyc w szkole i inwestowac w siebie, teraz tez bym sie tak "rozbijal" lol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adamus_cf
Dokladnie jedz do katowic do Aligatora.

 

 

mozecie podac adres lub strone tego Aligatora z katowic

 

mam passat b5 ajm

tez sie zastanawiam nad moca

 

z gory dziekuje

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej poczekac, uzbierac kasy i za jednym zamachem zrobic wtryski, soft, a moze i turbo? pompe zostaw, bo zadna robiona 11 nie dorowna fabryce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności