Skocz do zawartości
GreeGWhite

Przedni Panel od regulacji Nawiewu B5 Jak zdemontować

Rekomendowane odpowiedzi

:)Jak zdemontować przedni panel nawiewu i radia.Jak go wyciągnąć:/Nie mogę nigdzie znaleźć tematu...Proszę o pomoc.:638:1997rok Passat.

Edytowane przez GreeGWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)Jak zdemontować przedni panel nawiewu i radia.Jak go wyciągnąć:/Nie mogę nigdzie znaleźć tematu...Proszę o pomoc.:638:1997rok Passat.

 

He he nie przesadzaj że nie ma :Dhttp://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=41253

Chyba o to pytasz??

BTW

kiedyś mieszkałem w Stroniu Śląskim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Naprawdę szukałem, ale wpisywałem słowa typu demontaż, rozbiórka itd ale nie pomyślałem żeby wpisać montaż z racji tego, iż standardowo prace zaczyna się od demontażu, rozbiórki, rozkręcenia danej rzeczy w tym przypadku...Panela głównego.:DPrzepraszam za zbędnego posta.Moze napisze dlaczego chce go zdemontować...Chce wstawić tam cb Radyjko President George,jest dość duże i nie wiem czy mi podejdzie, ale chce zobaczyć ile tam jest miejsca...Zamieszczę foty w dziale cb jak zrobię to co planuje.Pozdrawiam.:cool:

PS: Mam do ciebie pytanie czy orientujesz sie czy dałoby rade zamienic pokretła nawiewu z mijscem radia???????

Edytowane przez GreeGWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mógłby ktoś opisać jak zdemontować panel regulujący prędkość nawiewu znajdujący się tuż nad radiem. Uprzedzam, że na forum znalazłem tego typu temat, ale jest tam opisany demontaż panelu od climatronka, mnie chodzi o demontaż zwykłego panelu z trzema pokrętłami i dwoma przyciskami.

Mile widziane foto. Z góry serdeczne dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłby ktoś opisać jak zdemontować panel regulujący prędkość nawiewu znajdujący się tuż nad radiem.

Mam coś takiego jeśli pomoże.

wymontowanie pokr?te?.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie moge nigdzie znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Mam panel na desce w takiej konfiguracji od góry: climatronic, radio gamma, półeczka.

 

Chce wymontować tą półeczke celem wycięcia tylnej ścianki i wsadzenia tam Cb radia.

 

Jest ktoś w posiadaniu poradnika jak i co po kolei wymontować zeby wyjąc tą pułeczke na wierzch.

Narazie jedyne co udalo mi sie dowiedziec ze do radia potrzebuje specjalne kluczyki ale i tak nie wiem dokładnie jakie bo jest ich pare rodzajów.

 

Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruby masz pod ramką klimatronika. 2 kolejne w pułeczce. Radia nie musisz wyjmować.

 

doppeldin-02.jpg

 

Jak już chcesz wyjmować radio,to potrzebujesz 2 blaszek szerokości około 8 mm,które wsuwasz w miejsca obok strzałek (prawa i lewa strona wyświetlacza).

Edytowane przez kac222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego juz wiele mi wyjaśniłeś;) jeszcze jedno pytanko, czy to prawda ze po wyjeciu climatronika da sie wyjąc radio z całą ramką bez kluczyków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam problem z popielniczką chciałbym ja zdemontować i wymienić na nową ale nie widzę sposobu by ja wyjąć.Drodzy koledzy czy któryś z was mógłby mi pomóc wtej sprawie,będe wdzięczny za każdą podpowiedz,schemat,link..itd:help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kolego juz wiele mi wyjaśniłeś;) jeszcze jedno pytanko, czy to prawda ze po wyjeciu climatronika da sie wyjąc radio z całą ramką bez kluczyków?

 

 

Tak. Wyjmiesz bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem ze lepiej jest sciągnać tunel i dopiero sciagac popiołke bo potem ciezko jest ja włozyc na załozonym tunelu ale kolego ręki sobie uciąc za to nie dam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności