Skocz do zawartości
zbig2156

skacze przód przy dodawaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem dziś , że jak raptownie dodam gazu to przód samochodu unosi sie w jednej chwili na 4 cm a potem opada raptownie. Na pewno nie jest to normalne zachowanie. Ten skok jest chwilowy. Co to może być???

Dzięki ale zawieszenie było robione jakieś 4 miesiące temu. Tzlko amorki na przodzie zmieniane były 4 dni temu, możliwe że czegoś nie dokręcono???? Te łozyska od amorków nowe.

Fakt jak dotykam tej poduszki co jest obok chłodnicy to delikatnie się rusza. Co się dzieje???

Edytowane przez zbig2156
Poszerzenie wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś jak tam poduchy pod silnikiem?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

zauważyłem dziś , że jak raptownie dodam gazu to przód samochodu unosi sie w jednej chwili na 4 cm a potem opada raptownie. Na pewno nie jest to normalne zachowanie. Ten skok jest chwilowy. Co to może być???

Na Twoim miejscu na pierwszy ogień poszło by sprawdzenie zawieszenia ;) Bo przy takich objawach jest to najczęstsza przyczyna.

Pzdr.

 

---------- Post added at 19:29 ---------- Previous post was at 19:29 ----------

 

a sprawdzałeś jak tam poduchy pod silnikiem?????

 

Podnosi się przecież całe auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podnosi się przecież całe auto

fakt,to na pewno zawias...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego Silentblocki na wahaczu warto sprawdzic albo górne mocowania kolumn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak padła poduszka przednia silnika, to też miałem objaw jakby auto najeżdżało na jakąś przeszkodę. Normalnie po równej drodze unosiło mi przód auta, jakbym najechał na coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności